Prijava

ovo mi je oduvek bilo odvratno kad neko ima ovakvu kosu kao da je ona kučina što koriste vodoinstaleri, a ostatak face neću ni da komentarišem

Nije to bio njegov rat

Mislim da sam to ja.
Romario...

Зар нисмо утврдили да је то Пантела?

Maradona...i tu nema rasprave nikakve...Čovjek je kombinacija fudbalskog genija, burnog temperamenta i karaktera koji mu je ostavio mjesto u istoriji...Imaš masu igrača koji barataju balonom kao nenormalni,ali nije to jedino što te čini legendom. Velike utakmice,smjeli golovi,izjave...sve...

edson arantes de nascimento pele

За мене је то Марадона. Од наших Пикси и Шекуларац. Месију свака част, али је Марадона закон.

baršunasti rč
Đorđe Svetličić

Хехехе! Ма Мирослав Чермељ!
http://2.bp.blogspot.com/-m0s1_k8PtjA/TkGjUXtcI7I/AAAAAAAABcE/r57OEIbxT6g/s1600/Partizan+1993-94.jpg

Objektivno, naravno, čo'ek koji je sa 17 godina osvojio SP i dao gol u finalu istog, a subjektivno Patrik Klajvert. Samo maaalo manje omiljeni su mi Mesi i Ronaldinjo, pogotovu iz perioda kad je igrao za PSŽ. Koja je on bio mašina za trčanje i davanje golova, to je haos! A lik i dan-danas ima takav osećaj za prostor da to retko ko ima.

Lineker legenda. Bravo, Dankane.

Pele kad vidi ovu temu iz oflajna, napraviće nalog "Pele" i ovde postovati: "JA".

Pele kad vidi ovu temu iz oflajna, napraviće nalog "Pele" i ovde postovati: "JA".

Pretačno!