Prijava

Брате нећемо да се свађамо, ми смо Срби сва двојица и не треба да дамо душманима да нас разваде!

Тако је брате, само слога, садам је рекао дајте ми милион срба и покорићу свет, зато што смо разједињени зато смо и ту где јесмо!!!1

To što ste vas dvojca složni i dalje moj čmar ne čini popunjenim. Dela ne reči. Topli pozdrav!

Тако је брате, само слога, садам је рекао дајте ми милион срба и покорићу свет, зато што смо разједињени зато смо и ту где јесмо!!!1

једна исправка само, то је рекао александар македонски.

To što ste vas dvojca složni i dalje moj čmar ne čini popunjenim. Dela ne reči. Topli pozdrav!

мислио сам да си платонски гау. јебига, биће и тога за коју годину.

Imamo mi svoj prawoslawni izraz za gejpedere-MUŽELOŽNICI.

Изађи из куће и предложи нови српски назив за педера!

Мушколожац - средњи век.
Мушколеж - модернизовано.

Валдемаре, које је порекло речи "педер"? Кад бисмо то знали, могли бисмо да дамо неки веселији израз. Рецимо, курољуб би био згодан за неки транспарент на анти-паради "БОГОЉУБ, А НЕ КУРОЉУБ!" Али може и боље сигурно.

Od grčke paiderastes. Pais, paidos (dečak) + eran (žudim). U Grčkoj su to bili bogati matorci koji su bili mentori isto bogatih dečaka i mladića, pa su s njima stupali i u seksualne odnose, manje-više opušteno. To bi bio DECOŽUD, ali značenje se iskrivilo i prenelo na bilo kojeg muškarca koji u ložnicu leže sa drugim muškarcem. Nemam pojma kako se sad to lepše reklo.

Dakle, peder je zapravo pedofil koji jebe isključivo dječake.

Antičari su u stvari pedofili koji su pederi tako što obljubljuju maloljetnike.

S obziron da tada nije postao termin obljube u pitanju je jebanje, legitiman snošaj sa maloljetnikom

Predlažem MILOGUZ. Nekako je prisno i odobravajuće.

Jel postojao neki pokuša da se za riječ kurac nađe neki obuzdaniji književni izraz a da to nije spolovilo?

A, kurac i pička su ljepše riječi od bilo koje imitacije odnosno sinonima za tako divne stvari i plodne kao što su kurac i pička. Čuj splovilo, užas

Може и згузомили (каратеми).

Pedery nek se zovu. To taman zvuči kao zapadni termin

Šta mislite o supozitorijama od vutre? To mi palo na pamet za pedere, da se thc strpa u one čepiće za guzu i tako da se navare. Moglo bi da koristi i onima koji imaju opstrukciju disajnih puteva pa ne mogu da vare zbog toga

Čekaj, kakve to vez ima sa pravima muželožnika?