Prijava

Je li mora da ima veze?

Проблематика дукатлија је мало сложенија од овог о чему ви причате. Вероватно и унутар дукатлијске групе има подела.
Типа, поделе на оне што повремено воле да им се инсертује пенис у дукат и на оне што нежно воле да мазе дечка обријаних груди, благо прекривених карираном кошуљом или џемпером на ромбоиде, по дводневној брадици и маштају о томе како један другом трче у загрљај по пољима окупаним цвећем док се чује звук птица, а сунце нежно баца своје зраке кроз ретке беле облаке стварајући тиме романтичну атмосферу?

Мислим, ови први спадају у категорију педера, а ови други су некако много геј.

У суштини, српском живљу су много већи проблем ови што се држе за руке и љубе, него ови што инсертују курац у буљу. Макар ја тако капирам.

Zato što se cvijeće na rombove ne može trčati u svoja četri zida.

Типа, поделе на оне што повремено воле да им се инсертује пенис у дукат и на оне што нежно воле да мазе дечка обријаних груди, благо прекривених карираном кошуљом или џемпером на ромбоиде, по дводневној брадици и маштају о томе како један другом трче у загрљај по пољима окупаним цвећем док се чује звук птица, а сунце нежно баца своје зраке кроз ретке беле облаке стварајући тиме романтичну атмосферу?

Mislim da slična podela postoji i među heteroseksualnom populacijom, ništa čudno. Jedni vole seks, drugi su romantične duše? Možda tu ima još više podela?

Mislim da previse razmisljate o pederima

Mislim da slična podela postoji i među heteroseksualnom populacijom, ništa čudno. Jedni vole seks, drugi su romantične duše? Možda tu ima još više podela?

да јеботе, замисли ти колико има подела које људи још нису свесни да постоје.
Замисли универзум где ови што воле секс терају ове друге да имају децу у своја четири зида? Хаос јеботе.

Averidži će lakše prihvatiti nekog zadriglog klasičnog pedera negoli geja koji ne jede masno. To ih više tangira no činjenica da se ševa u kolut.

Ja sam averidz i to nije istina

nije ok.ne znam ko bi voleo da bude gej..jbg greska u organizmu ali sta da se radi..ne znam kome to moze da bude ok..a normalno protiv gejeva nemam nista, ima i njih normalnih mada su uglavnom malo udareni..pate da budu popularni i tako neke gluposti

stoposto

labokv promašio si funkciju, opisao si tipičnog forumaša sa vukajlije

braćo pustite to teoretisanje na temu šta su i odakle dolaze vreme je da udruzimo snage i da se fokusiramo na to kako da ih zaustavimo!!!
dakle, kako protiv pedera, postolji li neki narodni lek ili i moderna medicina ima konja za trku protiv pedera?

to valjda ove mladje generacije.a medju njima ima najvise gejeva

да јеботе, замисли ти колико има подела које људи још нису свесни да постоје.

Naravno brate. Recimo sve žene u univerzumu možeš da podijeliš na one koje nijesam jebao i one koje bi opet htjele da ih jebem

kurator
ja mislim da je resenje totalno ignorisanje.sto znaci-oni npr naprave gej paradu a ljudi prolaze pored njih totalno nezainteresovani, znaci niko da ne stane ni da ih pogleda.znaci totalna nezainteresovanost za njihovo delovanje, kao sto bi i trebalo da bude.a normalno zakonski da imaju sva prava kao sto i sad imaju..oni od svega prave buku, traze popularnost nebitno na kako jadan nacin to rade

Interesantna tema, niko da dođe i kaže: "Jeste ljudi, volim isti pol, nema tu ništa pogrešno", a svima vam voda pođe na usta kad vam cura da u dvojku. Licimuri.

ček, jel pederski onda anal sa ribom?

a drkanje, realno i to je pomao gej

pa sto bi nekom smetalo da bude sa dve ribe.a ako mislis na dvojku sa dva muskarca, meni tu nikako ne polazi voda na usta..znaci dve ribe da, dva muskarca i jedna riba ne nikako

kurator
ja mislim da je resenje totalno ignorisanje.sto znaci-oni npr naprave gej paradu a ljudi prolaze pored njih totalno nezainteresovani, znaci niko da ne stane ni da ih pogleda.znaci totalna nezainteresovanost za njihovo delovanje, kao sto bi i trebalo da bude.a normalno zakonski da imaju sva prava kao sto i sad imaju..oni od svega prave buku, traze popularnost nebitno na kako jadan nacin to rade

ja sam pre mislio na eliminasanje pederluka kao pijave(lezbijke su ok) kao pojave, al ovo tvoje je dobro za početak da ih udarimo gde boli

Mislio je na drugu dvojku. A ovo za ignorisanje je tacno, kad bi ih mediji ignorisali i inace ljudi ne bi ni pravili paradu.