Prijava

http://www.zombietime.com/up_your_alley_2008/part_1_full/index.php

evo Kristina, ima ovi o kojima maštaš..ima slike, ima svašta....

od te sintagme "nestabilna ličnost" mi se prikaki.. al' baš..
a svi ste mi vi stabilni u pičku materinu -.-

a svi ste mi vi stabilni u pičku materinu -.-

Pogledaj ovo što je javio linkovao, da vidiš šta je stabilnost.

gledam? i.. treba da se osećam.. čudno? zgroženo? o.0
ljudi rade šta im se radi, što bih ja trebalo da padam u nesves' i bijem glavu o zid zbog toga?

ja sam dovoljno stabilan da pregledam sve slike...a ti?

Javio zgadi mi veče
Elem sa ovim se apsolutno slažem bez zajebavanja

- Protivljenje njima zovu "homofobijom" (lobirajući da su njihovi protivnici poremećeni i iskompleksirani, a ne obrnuto).
- Protivnike zovu konzervativnima, a sebe slobodoumnicima (tj. mi smo "primitivni i zadrti", a oni su "civilizovani i inteligentni").
- Po tome ispada da je homoseksualizam najveće dostignuće čovečanstva. Ocenite koliko je ovo grozan apsurd.

Lestate, kakve jebene protivargumente treba da imam za one gluposti?!

Christine

gledam? i.. treba da se osećam.. čudno? zgroženo? o.0
ljudi rade šta im se radi, što bih ja trebalo da padam u nesves' i bijem glavu o zid zbog toga?

pa Kristina, po tvojim prethodnim postovima ja mislim--naloženo...bar malo....

Kako je seksualni identitet važan deo identiteta jedne osobe, gej osobe, zbog toga što su neprestano suočene sa homofobičnim institucijama, shvatanjima, akcijama i negativnim stereotipima o sebi, vremenom izgrađuju sve lošiju sliku o sebi.

gej osobe ostaju same, prisiljene da se kriju, vode dvostruki život, žive u izolaciji, žive u stalnom strahu, sa osećanjem krivice, stide se, gube samopoštovanje...

koji ce ti ovo kurac u životu

Dusane, ja ne mislim da su svi protivnici homofobi, ali realno, ne mislim ni da su skroz okej sami sa sobom. Mislim kako drugacije objasniti to da neki ljudi zapravo imaju toliko drskosti da misle da imaju prava da uticu na neciji izbor partnera?!

koji ce ti ovo kurac u životu

U pravu si, jer je homoseksualizam IZBOR. Hajde lepo onda ti popusi nekome uz stabilnu erekciju. Hajde, posto je izbor, zelim da vidim to. Izaberi i ti da budes gej makar na par minuta. Hoces?

i sa time se slažem Pufnice....u svemu se slažemo..

kad ćemo na kafu?..:))

Vec pijuckam kafu sa nekime, Javio, jebiga. I ovo kafe mi je nekad previse.

pufnice lizes li se posle kafe?

pajko, ne spemuj i ne smaraj devojku, moliću :)

Pa to pufnice ni ja ne mislim da svi gejevi imaju stav "mi smo ugroženi,mi smo ugroženi i ovi što se tuku su seljačine" Nemam ništa protiv gejeva al mi se jebeno povraća kad vidim one gej aktiviste što stalno ponavljaju jedno te isto i obrazovce koji takođe ponavljaju jedno te isto

Koje sranje, iskucah kilometarski tekst da odgovorim pufnici i zabagovalo se nešto, pu.

pajko, ne spemuj i ne smaraj devojku, moliću :)

vish da se predlazemo i sirimo moderna razmisljanja delimo savete u edukativne svrhe...u cemu je tvoj skk

Koje sranje, iskucah kilometarski tekst da odgovorim pufnici i zabagovalo se nešto, pu.

Gej cenzura lestate i na ovom sajtu :)