Prijava

Moji svi, osim brata, slušaju neka sranja smiješna. I ja oko dvanaeste počeo sa Totom, Gansima, Nirvana i tako i formirao ukus, pravac koji najviše volim, kako već da se izrazim.
Sada slušam skoro sve, ali najviše gotivim Led Zeppelin, Pink Floyd, Azra, Ekv i volim elektro progresiv i trens da čujem. Kažem, slušam i džez, rege, pop-rock, kako mi naleti, ali jedino gore pomenute volim istinski!

Slušam sve. Najviše me se sviđa staaari zavet. A i Žara i Goci bend je uticao na moju svijest.

У2, Битсли, Ганси, Чорба, Бајага и да напоменем Боб Марли, иако не слушам реге све укупно, марлија увек могу да слушам, а за рок н рол криви су ови бендови, али сад сам прешао на мало другачије ствари као Пинк Флојд, Риал естејт, Ник дрејк, нека инструментална музика, али ја то после 2,3, месеца узмем нешто друго да слушам, а старо увек остаје на плејлисти.

Почео слушати музику, праву музику, око петог разреда разреда мешчини, некад на летњем распусту. Другар купи компјутер, и ја сваки дан код њега, ( имао је маму, милфача само таква, а ја у пубертету, вероватно сам ишао да имам на шта дркам увече и тако) да играмо "Ice Tower" и слушамо "Metallica"-у, прва песма коју сам чуо била је "The memory remains", од тада па до осмог разреда слушао углавном метал "Pantera, Rammstein, SOAD, Rage against the mashines, Slipknot, Iron Maiden, Cradle of Filth, али и класични рок типа "PInk Floyd, Whitesnake, Doors" итд. У осмом разреду чуо "Говедина" од Београдског синдиката, па прешао на реп ( не баш тотално, још увек сам слушао рок, али реп је имао примат) типа, Синдикат, Марчело, Струка, ВИП, Шкабо итд, до треће године, када проналазим нови жанр, техно, који преузима. Још увек умерено слушам рок и реп, али највише, техно, тренс, електро хаус и хаус, итд. Бенаси, Гета, Тиесто, Антоан, Алигатор, Скутер, Астрал Проџекшн, Инфектед Машрум, масу неких диџејева итд, тако остао до дан данас, друга година факса, мада сада највише слушам Дабстеп и класик рок, чудан микс, ал' јебем га, слушам шта волим. :)

Ovo je verovatno prva heavy pesma koju sam čuo i nikad nisam prestao. Da mi je neko tad i u godinama koje će doći rekao da će SCORPIONS i danas svirati ( i praviti odlične albume) ne bih verovao, ali...
Evo kako je to izgledalo '84.
http://www.youtube.com/watch?v=GY3BTyLh8vQ&feature=related

Jandrino jato. Slušam Krajišku muziku jer sam iz Kraj'ne.

Johnny Stulic i Nesa Galija.

E kad sam cula "You give love a bad name" prvi put kao klinka, znala sam da sam se pronasla totalno. Bon Jovi kraljina najveca. Od tada verna mu.

tram 11 - zagrebacka hiphop grupa negde 2003 je izasla neka kompilacija njihovih najboljih pesama, a oni su se ujedno posle toga i raspali kao grupa. Onda sam skinuo i dva njihova albuma i kontao da je rep do jaja, pa sam slusao sve od repa sto je tada bilo kod nas... Znaci gru, struka, ajs nigrutin i prti bege... A onda sam otisao na net negde oko 2006 i po nekim forumima nasao mlade ljude koji su snimali neki underground mnogo dobar i definitivno se navukao na hiphop... I FTP je imao veliki udeo u tome...

Slušao svake jade do neke 13-14... E tad sam kupio album Ede Maajke i Grua...Slušaj mater i beogard...tad je počelo moje slušanje rep muzike. U prvom srednje upoznajem hodajuću muzičku enciklopediju,čovjeka koji ima sve diskografije na svijetu, i on mi daje jednu kompilaciju Maiden-a...Pjesma Be quick or be dead. Odatle kreće moje slušanje metal i rok muzike. Naravno,istražujući došao sam do mnogih drugih bendova i stvari,a sad već slušam sve što mi uhu prija. Volim Celts-e, The dubliners-e i slično,a u Miladina Šobića se zaklinjem. To je ukratko to...

Block Out i Tool imaju najviše uticaja na moju veću posvećenost sajkodelik roku. Kasnije, može se reći i Pink Floyd. Ka panku NoFX, Goblini & Co. Uglavnom svi naši pank bendovi.

Sinan Sakić!

A onda Šaban Šaulić -Kralj Boema.

Od tada se opijam od Jašara, Sinana, Ipčeta i ostalih.

jordanka - rade pre svih...

Inače zbog radeta sam u kafane počeo da idem, i jetru u istim ostavio...

Линкин Парк ја слушао. У време Метеоре и Хибрид Теорије и некако, а сад ме срамота јеботе. Сад су к'о прави наруто бој бенд.
Али јебига, мора чујеш шта не ваља да би знао шта је добро. У сваком случају су одрадили велики посао у мом сналажењу међу целом том музичком сценом.

У време Метеоре и Хибрид Теорије и некако, а сад ме срамота јеботе. Сад су к'о прави наруто бој бенд.

+1

Сад су к'о прави наруто бој бенд.

ahahahahaahaah

rep slusam najvise ali osim toga slusam sve zive zanrove(funk, soul, jazz, neki pop-rock, abstract,experimental), pre svega zbog semplova i semplovanja

Dok sam bio mlađi stari je puš'to Zabranjeno Pušenje na kasetofonu povremeno.Volio sam slušat sa njim ali nikad nisam nešto samoinicijativo uzim'o da slušam.Onda je kad sam bio 6-sti osnovne sestra počela da sluša rep.I ja njom.Onda je jedan dan kući donijela Grin Dej, Maj Kemikal Romans i Ganse.Sluš'o ih negdje do 9 pa se ponovo vratio na Pušenje i neki domaći pank.To i dan danas slušam.

Hip hop - Edo Maajka
Rock - Prljavo kazalište
Jazz - John Coltraine
Folk - Mile Kitić

All around sam :)