Prijava

Ma moras da dodjes,nemoj bas u zoru,pazi kuda ces da prodjes na malom motoru...pucice ti guma,ima mnogo srče,slavila se nova,sad mi creva krče...moracu da jedem i codžu da pijem...ću povučem jedu lajnu ima se ubijem,kad se ubijem sarante me lepo,na grobu nek pise da sam esid cepo..slikao sam sve,sad su ovo slike,cu da bijem,cu da slomim ko ne baci LIKE.... zasto mi to radis,sva kometnta bacas moras se uradis,ko zmija da palcas.....

aje i ja malo ko ajzak da cepam, dolazim oko podne sa tobom da repam, zvacemo i bicarke da igramo fote i kroz smrdljive carape da nam ližu nokte, jer rava je brate spremna sve da radi kada se za nagradu kobasicom sladi... a onda na kraju ove rime cele imam 15i kusur a i dalje me žele...

i dalje te zele,samo tako vele! to zbog dvoje kite,tvoje KOLJENARE,samo zbog toga a i sto im dajes pare....Missisipi reka mnogo je daleko,trebo bi da krenes sad da te ne bi ceko....cekacu te pola ili cuku jednu,cu pojedem vola i kravicu medenu....vidis da se gubim,rime su mi sranje,cu da se izgubim u neko gusto grabnje...cedevite vise nema,coca-calo nije zdrava,mleka mi pokvareno,'oce crkne krava....krava voli konj,konj voli kozu video sam kakao smrzu DROZU,a droza je zdrava to zna svako dete,sad i klinci smrzu drozu sirom PLAbreNETE! a planeta mala,oce da nestane,ce d'izumru bele mecka s' druge sveta strana...ako umre mecka,cu i ja da patim,cu dubijem prvog decka koa se dovatim,a kad se dovatim tek cu da da svatim da sam ja budala,za mene je stala..! a ne ova kuca,od malih cigala! a cigle su skupe,pet dinari jedna,al' mora se imaju il' je kuca bedna...jesu cigle skupe...jaoj kuku mene,skreno sam sa teme,sad ne mogu da se vratim,ovaj ceh cu skupo platim....:*

sada kad sam krenuo u WC da šoram, na TV pogled ja da bacim moram, kada ono tamo neka serija stara, hiljaditi put Eva Ras nas smara... Rekordi gledanosti pucaju ko štoljpi Aleksandar Tijanić samo ške broji, a i ja ne znam koji mi re više, ja serem o RTS-u mesto rime da pišem... Madafaka Ruki nick ti mnogo jak, dobre rime bacas kao 2pac, da te fifti cuje uzo bi te odma, da bicarke treseš sred njegovog doma. U Usa bi odma oĆerali tebe, na Guettine matre tvoje rime da se lepe... aa brate na Vuki "skauti" se kriju, ako bIdneš imao sreće staviće te na Prvi Srpski RacQ u emisiju...

Eva ras,nas je spas...pobedice na farmi,za nju dajem glas! jao tek se setih farmi je kraj,imam cetri dzoka A U KUJNI ZMAJ!!! Hvala za ovo da sam kao TUPAK,moram da ti kazem - ni ti nisi SUPAK! msm dobra mali,ima perspektivu,ali jos si malisa,ne pijes ni pivu...da bi bio velik i mocan k'o ja moras piti pivu i ostala dva! a ostala dva urnebesna pica nmg ti kazem,nije za mladica...ce da se uplasis i upiskis malo,pa ti keva kaze KRETENU,BUDALO! KAKAV CRNI FIFTI?!?!?! on je samo pola,'vaki kao ja VREDI CITAV DOLAR! ti si sada za fiftija,vi ste ista banda,madafaka gengstu,sticices nekada...ali to nekada skoro nece biti,kao sto ti rekoh - MORAS PIVU PITI!!! DAVAID GUETTA i ja,ortaci smo stari,da mu nije mene sed'o bi na kari! a pitas se zasto?? sigurni je tako,bilo je to davno,pazi sad ovako: Ulazim u skolu,i picice gledam sve su napucaane al' necu se predam,msm ,,da se predam" - metaforno kazem,ne mislim to stvarno,necu da te lazem...i pricam ti dalje,neces verovati,kontrolni smo imali,al' nista necemo znati...ja geta bataaa sedim u klupi,ja nista ne znam,obojica glupi!!! i pisemo tako,zadatke,teoreme,smaramo se samo da nam prodje vreme... meni nije frka i tuki me boli,nmg da okinem KEVA MI U SKOLI! msm ne skoli da je ona tu,nego tu radi i poznaje EKIPU!!! ali mali geta nema nikog TU! bilo mi ga zao,i pustih suZU! resih da ga spasim,uradim zadatke i pomognem drugu i prepisem od patke....patka to je lepa drugarica moja,patka je zovu jer ima nos k'o stoja! i tako ja lepo pomognem DAVIDU,a morom sam posle i BESLICU HALIDU! obojica mene sada mnogo vole,rado pamtim njih i ortake iz skole...missisipi vrate,mnogo ja te smaram,aj napisi komentar il' cu da te karam! i zapamti zuna ovu istinu zivu da bi bio kao ja MORAS PITI PIVU!!!!!!!

E pazi sad ovo LeMi TićKi je na traci, 3 je after morning gasim rep pice narodnjaci... "Dobro veče ja sam Stojan..." ma zabole me testis, uz prigušeno svetlo puštam neki sentiš, izgorela šaka od gudre ko katran, kada varim spravu Saban peva ko Sinatra...Ribice se lože nzm ni ja zašto, ne vozim BMWa ziku slušam glasno, ove rime realno su đubre, ali kad ih Cvija pJeva pičke roje se k'o muve... Od praznične "rane prdim kao stoka, ovde rokam Radžu dok se u Raši ljušti votka, e kad pomenu Getića Dejvida sad je bio skoro kod Popović Seljadina, koliko sam čuo sprema se spektakl, za zvezde grande Guetta sprema matru... 1 dollar Gangsta sada sprema singl, platinum collection izdaje na zimu, kao gost iznenađenja back vokal je Kaja, a sa Anom B(e)Akuta ide na ružičasti kanal... Aj po jednu buksnu da smirimo živce, cedevitu zakuvaj i donesi pivce... udobno se smesti i ugasi svetla pocinju LEPA SELA LEPO GORE A BABA SE ČEŠLJA...

Kakva buksna brate,zabatali to,uprapoasti i zivot i END,gotovo! sad cu da pricam,sta se sad zbilo,zabio sam onom ZMAJU nozinu u krilo! pa udjem na kanter mnogo mi se kolje,a prc prazan server pijem votke solje...da,da brate solje,nmg iz case,kad popijem litar votke svi ZMAJEVI me se plase...:) kad smo vec kod solje,slusaj ovo sada,mnogo je bolje kad je pored kada...msm pored solje,ovo TOILET solje,u kadu kad pisas to je mnogo bolje......opet skrec ja sa nasa teme,malo sam napusen tu nema dileme! Cedevitu kuvam,imam ovde neku bebu moram da je cuvam...mnogo bolje brate kad duvas sa bebom,jer onda tamanis sve zmajeve redom...pitanje je kako?! vrlo,brate lako....ti kada duvas i zmajeve gledas,oni tad us veci,moras da se predas...al' kad duvas s' bebom,to ti je lepota, karas zmajce -pola kila,dok beba VU mota...:) ajde zuna brate,mora da se spava,baci jos taj koment,zabole me glava... i za kraj ti moram reci ovo,nesto vrlo vazno,da te ne bi skov'o! I SVE NA KURAC,PARTIZAN JE SAMPION!

Simbad Moreplovac i šiptar Aladin,
samnom gudru vare kada buksnu radim,
sad dok slova kuckam Zlatokosa ga blajvi,
dok zmaj u kujni sataraš mi pravi... Pa dokle više na Vuki ću da visim, odoh da pišam pa u krevet pičim... Ribica me čeka spremila je pitu, naostila sisu k"o baraba kitu... ona stvarno misli da sam ja faca jer sa MrGangstom sada rime bacam, aa bole me uvo neka čeka rava, aj da svršim ovo i meni se spava... koji bre Partizan, nemo da si klosar... bolje da navijas za iz Bara Mornar... ja navijam za zvezdu al me libo tuki da navijačke postere izbacujem na vuki... ee jebeš mi mater ako ne poludim od ovih zmajeva noćima se budim... sad da bacim neki švetski da se skida da imam nekoga pred vratima, a to je samo irvas... e brate palim sataraš mi kipi... get the fuck out of here (partizan će qrac 1. biti) :*

Nemoj zuna brate da si takva cava,nema jos ni pola sest a tebi se spava...ae pali brate,spavaj lepo ti,sutra dolazis kod mene da bacamo freee...necu vise ni ja na smaram na vuki,idem da ga bacim,jos mi suv tuki....:*

Skidam kapu vama dvojici!
Svaka cast!
Kada se moze ocekivati nastavak?!

taman kada htedoh da napisem još nešto,
videh da su Rukija banovali vešto,
al bole ga tuki ne oseća on ništa,
zato sto je solo navaren ko svinja...

Totalno sam truo, ne iglazim nigde,
jer stalno me pitaju "a gde ti je Ruki bilde",
i dal je onaj admin stvarno tolki seljak,
u slobodno vreme ispuštam gasove iz creva....

Nemoj brines zuna,ruki ce se vrati,tu je sad Handura,u stopu ga prati...ko nije upucen ja sam Rukiju brate,ko me ne veruje,cu mu prerezem vrat! moderator TUKI,ban ga na 5 dana,vratice se RUKI,istina je znana...a kada se vrati sve ce ih potepa,sad ja malo resio da se lati repa.....sto se tice SVENJE,teks za komplimenat,na prozoru inje,cu pojebe stenad...kucka se omacila rodila slonice pa sad jednu drugima blavaju glavice...ne bi da ga duzim,sad ti koment baci,oko kuce kruzim,vutra mi u kaci...u kaci od kupus,tu sad stekam travu,ako su me provalili ce mi slome glavu... :*

aa za 5 dana ruki tad nam stiže, sa sobom nam nosi 9 buksni pride, u rukavu šteka paketiće šarene, da s" osmehom na licu pomodrava vene...Tttrr-ttrr.. aaaAAaa poruka mi stigla... pogledam na displej kada ono pička... "ee izvini što smetam ako nije problem, došla bi sa drugaricom da se malo bodem..." kada sam to vid"O odmah digoh one kaščice u boji, pa laganim pokretima promešah heroJin jer kao što je meni govorila baba "U laganim pokretima leži kulinarstva tajna"...

Kakvi bre pokreti kakva bre tajna?!??! u kulinarstvu je najbolja kobasica cajna..i cajni koluti od njih mi se kruti...:) poruka ti stigla,kara ti se digla...tako ti to ide,dok te ne ispali,ili kada skonta da ti tuki mala...a kada to shvati,vise nece tebe svoje mace dati! mozda ce ti data,za dva kila trave,a posle ces da patis zbog glupe kurave! opet ja otravi,moram da prestanem,armagedom u glavi,nz gde da stanem.... mozak mi se kida,prividjam i slona, cepaju se ganglije na 4 atoma.! ,zapocni ti temu,moj brate mali,daj neku bolju,dosta mi smo srali,,,daj nesto o modu,o poslu i FIZIKI,samo nemoj molim te da postanemo HIPIKI...ae baci nesto,dok ja skuvam caj, napisi ga vesto da se cepa kraj...da DUMRU OD SMIJA,da ih peci zmija,od tebe bolje rime baca SAMO CVIJEEE ( UVREDAAAA uuuuu!!!! :) :D )

Ma ko jebe Cviju on je pravo govedo, da zna da baca rime zvao bi se Maajka Edo, negooo da batalimo ovo nije ni mesto ni vreme, naEbacemo Handura ako mod sa banom krene... I tako ti ja brate čitam dnevne novine, kad ono u njima buđavog teksta gomile,"kako dijetom do 50 kila manje", daje savet manekenka sa naslovne strane, otvorim sredinu na centralnoj strani, Jelena Karleuša Mitroviću blajvi... aa pored slike stručnjaci s" estrade u uokvirenim oglasima valjaju opijate...Da vidim šta na naslovnoj kaže žuta štampa... kurac moj žuta sve crnjak do crnjaka... komšija ga silovao a rokno unuk babu, s tranzistor u vugla pa zakop"o u baštu... u kakvoj zemlji živiš zapitaš se odma, dal da bežiš van il" pališ u tvorza, sa sportske strane sad u krupnom planu NAMEŠTALI TEKMU, varili marihuanu... pa zar je to sporista pu jebem mu mamu za par soma dolara trpaju ga u ljaBu...

Rime su vam ful,
Možda malo proste,
Ako hoćete da budete kul,
Obucite se kod brata Lakoste :)

Vežbati više morate,
manje po Vuki šorajte,
buksnu vam ne dam,
inspiraciju imam i za stolicu sedam :)

Prest'o sam da pijem,
Počeh sad i zadnju strofu,
Inspiraciju širim i sijem,
Alkohol bacih da želudac ne ode u kofu :)

To sam i ja rekao,nije ga sramota,saban je,provalili ga kako dzoint mota,...vojvodjansko dete,mali tard iz vose,juce ga podigli sa male plave nose,a vec vutru cepa,a mozda i kLEPA....:) znaci tvoje tema,novine i to,cu da bacim rimu pa cepam pajdo...:) juce citam ekrem karo neku VANDU,mozda babu vandu,sto peva u grandu...a al' s sjebah brate VANDA je iz serije,mozda neke hrvatske ili AUSTRELIJE... kupio sam zurnal,onaj sportki pravi,na glas brate urlam,i uzivam u travi....a trave me mila,jedva jedan dzok,cu da odem na most,da vezbam PRELOM-skok...se secas ti ZUNA,kad smo kod MAJMUNA,vezbali preloma do samog sutona....nisi znao nista,mor'o sam te ucim,msm ja sam ljKRA,al' necu se kurcim.....otvorim i ALO,izbacam ga malo na tetu sa slike,ima 'VOLKE SIKE....kupim i KURIRA, tamo MARKO I MIRA,pise da je sloba ustao iz groba..i da je na moru,negde brcka kitu,a pored plavuse puse DRUGU TITU...PA MAJKU TI BOZIJU,druze Tito brate,zar da ti i sloba cepate opijate?!! nisam ocekivo ovoga mi krsta,da se i moj idol bode ispod prsta......a i kosarkasi poceli se bosti,i kada se mrsi i kada se posti...jedan lik iz zvezde bode se u venu,dok kecman bez koske cepa uz SIRENU..ae bulit brate,baci sad rimu,vrucina me mnogo moram palim klimu! <3

Zar je moguće da jedina inspiracija prava
Tebi Handura brate jeste trava?
Jesi probo buraz dopa,
Posle njega može i da se klopa!

Inspiracija bi valjalo da bude čvrsta,
Nešto poput srpska tri prsta.
Da ne bude da sam za Tita, Slobu ili Čedu,
Ja glasam za Bosanca Edu.

Sada pozdrav sa Rukija,
Koji dobi ban,
Ko će sad da zabavlja mog tukija,
A admine nek bude sram. :D

BRATE PAO SAM OD SMEHA DOK ČITAM OVO SRANJE, ZNAŠ LI DA JE JADNU RAS EVU SNAŠLO DRUGO STANJE, NIJE BRATE FORA ČIT"O SAM U BLICU, KRKOBABIĆ JE EVU PRSKAO PO LICU... A U NOVOM KURIRU SVEŽA PRIČA STIGLA, EKONOMSKA KRIZA VLADA NEMA NI ZA IGLA... A NA RTS-U KAKO NEZVANIČNO PRENOSE OPET BULLSHIT SERIJA RUŠI NOVE REKORDE... KAKO B92 NAVODI BRANKICA SE RAZVODI, JEBALE JE DELIJE JEBALI I RADOVCI... AA U SRED EMISIJE RUŽIČASTIH LOPOVA MUTAVA KURVETINA MIKROFONA SE DOKOPA.... PODRIGUJE, DIPR PRAVI FREESTYLo BACA, DOK NAPALJENI KLINAC PRED EKRANOM JOJ SVRŠAVA PO FACAAAA.... XD