Када би деценије имале мирис, деведесете би вероватно мирисале на овај дезодоранс. Често називан и "Ђеним" (због незгодно стилизованог "D"), њега је користило и старо и младо, и женско и мушко, и то због недостатка алтернативе. По појављивању којекаквих Брутова и Мелиција још увек се добро држао (поготово због зидарске репутације првог), ал како се држава отворила, Деним је пао у заборав, прегажен од стране гиганата перспирантске индустрије као што су Фа и Стрејт. Иако је још увек актуелан на тржишту, чешће обитава у сећањима (и то негативним) људи, него под њиховим пазусима.
- Лепо миришеш, је л' то неки парфем?
- Који бре црни парфем, напрско сам се Денимом...
- Аууу, па де баш то срање?
- Шта срање, туш у конзерви! Ниси ни извалила да сам био на баскету!
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Речју мог друга, "Прво да се обањам, после да ставим Деним, таман да ми и длаке опадну" хахахах +
Primer jebe kevu! :)
+
E, a taman sam se setio da napravim defku za ovaj čuveni dezodorans. I kada sam hteo da proverim ima li već neka naletim na ovu. Mogu ti reći da si ovo uradio duplo bolje nego što sam ja planirao... Tako da ++ bez oklevanja i favorit.