Kviz opšte kulture i informisanosti

  1. То ми мало блесаво. Само зато што је то један од ретких језика из тог времена на којем постоје неки записи, тврди се да су речи пореклом из њега. Испадне да се оно што је непознато није ни десило.
    Нек постави неко други.

  2. Šta je specifično u vezi zastave Filipina?

    Edit: Prepravio sam pitanje, prvo je bila dezinformacija.

  3. Допуна: То је због тога што су Словени долазили у контакте са иранским народима: Кимерима, Скитима и Сарматима.

    Шта ако нису преузели од њих, него су речи наследили од заједничких предака који су говорили неким још старијим језиком?

  4. Да нису они они са калашом на застави?

  5. Јесу то они што тону у океан?

  6. GM

    Шта ако нису преузели од њих, него су речи наследили од заједничких предака који су говорили неким још старијим језиком?

    Могуће, разумем ја тебе шта хоћеш да кажеш... Немам појма, можда и постоје неки аргументи. Јебем ли га.

  7. Nije kalaš. Nigde ne tonu.

  8. Јел нешто везано за сам изглед заставе, или за њен настанак, или тако неку причу?

    ЕДИТ: то за тоњење сам писао за Науру.

  9. Vezano je za izgled.

  10. Да није једнобојна?

  11. Као чешка је, само са другим распоредом боја, бемлига, ништа посебно.

  12. Ima jednu zvijezdu?

  13. menja se
    U ratna vremena zastava se okreće tako da crvena stoji iznad plave.

  14. Ima četiri zvezde i nema rupe dok je ne probušiš.
    Ako se nekad predate, odaću vam tajnu.

  15. U ratna vremena zastava se okreće tako da crvena stoji iznad plave.

    od reči do reči sa Wiki...

  16. U ratna vremena zastava se okreće tako da crvena stoji iznad plave.

    od reči do reči sa Wiki...

    Ахахахах!

  17. Pa šta očekivati od čovjeka sa 6 definicija. UA!

  18. U ratna vremena zastava se okreće tako da crvena stoji iznad plave.

    Ovo je tačno.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.