Pitanje autor - odgovor moderator

  1. E pa sad čija je starija :)
    Otvoriću onda ako nešto pođe kako ne treba frenki imaš moj blagoslov da zaključaš:)

  2. E pa sad čija je starija :)
    Otvoriću onda ako nešto pođe kako ne treba frenki imaš moj blagoslov da zaključaš:)

    Nisam ja rekao da ne možeš da otvoriš, taman posla, nego da mi se ne sviđaju ta navijačka internet palamuđenja...a biće ih. Otvaraj igumane, pa ćemo videti šta ćemo. :)

  3. Pozdrav. Interesuje me kako mogu da ubacim svoju fotografiju na temu Upoznavanje - Fotografije vukajlijaša. Da li slika treba da bude na nekom sajtu ili moze iz kompa i kako?

  4. Aplouduj ovde http://imageshack.us/ kopiraj link fotografije i pejstuj ga na temu.

  5. Ne moze iz kompa, moras da je okacis na imageshack.com, tinypic.com ili neki treci forum, iskopiras link slike i postavis u telo komentara. Kao npr. http://img341.imageshack.us/img341/9502/tits02qp7.jpg

  6. ахахха Џерико кризира што не може да качи сисе на чет па као помаже ололо

  7. Mozete li da izbrisete moj nalog sa sajta?

  8. Mogu li joj ja odgovoriti?

  9. не сикћи Милице!

  10. Не сикћем :)

  11. Дајте људи, банујте ону двојицу и побришите оне 3 дефиниције, примили смо се на трола ко нездрави... Још ћемо и ми љуштити кромпир због спема...

  12. Урошу видим да си онлајн! Реагуј леба ти!

  13. На шта?
    На ове пацере што прозивају?
    :))

  14. Брате, док ти диђе ми се разиђосмо :Д
    А добро је било мораш признати. Види де ми ово за ненавиднике ако ти није тешко :П

  15. Е у пролазу сам, јел још неко вређао сем овог Теоблабла?
    :))

  16. Онај тодор, теодор, тетреб како већ и јазаваац, али се јазавац касније и извинио тако да испало ок с његове стране, док је онај други неки, да се тако недуховито изразим, са посебним бан потребама.

  17. Провалио сам га и пре читања коментара :)))
    Иначе хејта нема, нешто безначајно...

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.