Pitanje autor - odgovor moderator

  1. До јаја сам се истрипово :Д
    Драго ми је и фала. Одо да лалким и попијем мекце. МЊАХ!

  2. Мислио сам на коментаре дефке, не на овај одавде, човек псује па растура...
    Нема на чему... Ањњњ
    :)))

  3. Ako bi neko mogao da mi odgovori zašto mi se briše svaka definicija od juče. Hvala.

  4. Možda nisam dobro formulisao, brišete mi svaku definiciju, počev od juče.

  5. obrisano ti je 4 definicija od strane 3 razlicita moderatora (jedan obrisao 2).
    nema nikakvog organizovanog brisanja, jednostavno su ti definicije slabog kvaliteta.
    molim. i izvini.

  6. Не знам за вас остале, али ја сам га узела на зуб.

  7. ne zajebavaj bre coveka milice.

  8. Ma sprdao sam se malo, nećete da mi stavite ove dobre u odabrane pa možda ove oćete!

  9. koja je najbolja definicija ikada? msm kako god se to merilo, po + i - ili po favoritima itd...

  10. Šo mi obrisaste NA KAFI defku :(

  11. Jel' se zna koje je rekordno vreme koje je jedna defka provela neocenjena?

  12. i takođe da li se zna koja definicija ima najviše pluseva zaredom?

  13. @gagafail: nije moja baba, definicija je trenutno na groblju, pa nemaš pristup, jebiga.
    @Smarko: što se mene tiče može da prođe, ali moderator koji je obrisao je procenio da ne valja. verovatno je prežvakana fora, plagijat ili sranje.
    @urrad: zna se, 734 dana.
    @altbanovanogkralja: da, i to se zna. u pitanju je definicija progress bar

  14. Kada su već poznate takve stvari zašto ne otvorite temu npr. Vukajlijini rekordi pa da takve pikanterije budu lakše dostupne.

  15. pa nema takvih stvari dovoljno za čitavu temu. ne znam šta vas još zanima, pitajte, pa ako se nakupi - možda. Mada ipak bolje ne. tema zastari i potone u forumu i onda opet neko ovako dođe i pita, ergo tema nema smisla.

    (setio sam se da je zapravo postojala slična)

  16. @Smarko: što se mene tiče može da prođe, ali moderator koji je obrisao je procenio da ne valja. verovatno je prežvakana fora, plagijat ili sranje.

    Pa zanima me samo od toga što je, čisto eto da znam, pa ako nije frka modu koji je obrisao da mi šibne pvt što je.

  17. Zašto je moja definicija obrisana "Vozi niz cestu",s obzirom da nije plagijat,nit prežvakana fora ili sranje kako reče СМарко,neka mod posalje pvt ako je moguće.. Hvala

  18. Zato što si ulazio na ortakov nalog i sa istog predlagao sopstvene definicije za odabrane...ups! Nije to bilo pitanje :/

  19. Zanimljiv li si xD

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.