Okupljanje NS

  1. jel vi namerno jebete temu?

    12. odgovara:

    Zmia
    church pub
    pajkoNP
    Минг
    Фејзбукманијак

    Аксен //MOZDA
    Милa //MOZDA
    Пуфнa //MOZDA
    Чмиле //MOZDA
    reme //MOZDA

    jel ima neko da mu ne odgovara 12. mart? zbogradi beogradjana bi pomerili okupljanje za 12.

  2. мени не смета, долазим

  3. Ovaj vikend nikako ne odgovara, za sledeći se nadam da ću doć'.

  4. Meni odgovara bilo koji datum. Samo da nije 8. mart, tad ne izlazim iz stana jer sam prethodnih godina znao da skršim dosta para na taj dan...

  5. aj nek neko da lokaciju

  6. Ovde ima tri novosađana otprilike :)

    @TUKI: Ae jbt!

  7. Aj! nađemo se kod bijoskopa!

    jbt, kakva spemčina. odjavljujem se

  8. ako je od neke koristi, ja imam prazan lokal u prizemlju kuće, i kuća je prazna trenutno al zaključana, a u lokal može da stane do 50 ljudi....imam i velike zvučnike, nisu moji al stoje tamo pa mogu da se iskoriste...

  9. Је л' сте то званично померили за дванаести или се још увек двоумите? Мени тешко да ће одговарати субота, било да је ова или следећа. Четвртак и недеља би ми легли као Исидори Бјелици метак у чело. Евентуално петак. То причам за себе, ви сад реците како већини одговара, па вам ја јавим да ли да ме пишете.

    ako je od neke koristi, ja imam prazan lokal u prizemlju kuće, i kuća je prazna trenutno al zaključana, a u lokal može da stane do 50 ljudi....imam i velike zvučnike, nisu moji al stoje tamo pa mogu da se iskoriste...

    Не знам ко си али би могли да те искористимо.

  10. Ako me neko poveze da mogu da se vratim istog dana može 12-og. Možda...

  11. 12. odgovara:

    Zmia
    church pub
    pajkoNP
    Минг
    Фејзбукманијак
    električar

    Аксен //MOZDA
    Милa //MOZDA
    Пуфнa //MOZDA
    Чмиле //MOZDA
    reme //MOZDA

    jel ima neko da mu ne odgovara 12. mart? zbogradi beogradjana bi pomerili okupljanje za 12.

    nije jos nista znavicno, vise od pola njih sto je reklo da bi doslo 5. nije reklo da li im smeta 12.

  12. Aj se sad prebrojimo, znači Beograđani mamicu vam j**, nas ima cirke 7 komata ako računamo i ove što možda idu. E sad ako ide i Peđa sa svojim autom to je 8, ali opet nam fali prevoz.

  13. Predražinjo i ja smo pričali da dodžemo zajedno sa eventualno još nekim ljudima, jednim kolima.

  14. ali opet nam fali prevoz.

    Воз сине шта фали возу? Хм?

  15. Brate ja moram da se vratim istog dana, zato mi ćira ne odgovara. A ko je još iz bg-a?

  16. Чек, зар није прво окупљање померено на 6. март? И ја предлажем 11. или 13.

    Ђес Фејс. Добро им велиш, ватајте воз.

  17. Uvatite me za tuksona, išao bih ja vozom ali MORAM da se vratim istog dana.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.