Kupujem / Prodajem / Menjam

  1. Lololo
    bole te kurac, prodas sve i soma evra si uplusu.

  2. Skocko kakvi su i lap topovi? Na primer je l rade, kakva im je konfiguracija...

  3. Ludilo, rotirajući ekran, okrećeš ga kako oćeš, izokreneš ga skroz pa koristiš kao tablet, klikaš i pišeš olovčicom ako oćeš, 1.66 core duo T2300E procesor, 60 giga hdd, 2 gige rama, olovčica ide uz njega, ima wifi, ima tačskrin, saso mange, nov.

  4. Kad je došo švaba kod nas na reaktor i dono tu tecru pa kad je počo da je izvrće ja gledam nevera.
    Super stvarčica.

  5. saso mange

    Samo zbog ovog bih ga kupio.
    Al nem para.

  6. Dziso, stekaj ti pare za neki desktop, zajebi ti ovo. :D

  7. Evo ga ovaj dzisa opet!
    Ma stekam pare za bg na fudbal da idem :D
    A imacu z adesktop kad budem prodo stan :3

  8. Koji ces djavo u bg na fudbal? Eno imas na bagdali svaki dan skoro. :D

  9. КУПУЈЕМ ХУАВЕЈ У8500, популарнији као ''Звезда телефон'', исправан или не, треба ми због делова, ако неко има нек ми се јави у пвт

  10. Iam ja ololo
    Al ne verujem dimam srca da prodam.
    Govno obicno od telefona, al jebiga.

  11. Prodajem stence zlatnog retrivera. Sa papirima,sve regularno itd. Imam 2 zenke i 4 muzjaka. 100 evra. Ko je zainteresovan ili zna nekog ko jeste neka se javi pa ono, recicu mu sta ga jos zanima i eventualno da se dogovorimo.

  12. Neka elektronika meri sve i svašta, meni ne služi ničemu, ali tržišna vrednost joj je 250 dolara.

  13. Pa bem ti sunce prodaj na kupindu za 100 jura.

  14. Već stavio. Al ako nekome treba ovde lako ću ja da skinem.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.