Kupujem / Prodajem / Menjam

  1. pa kod krojaca da ti napravi vec sam ti tamo rekao

  2. kupujem polovan a ispravan laptop. Ako je neko kupio nov pa ne zna šta da radi sa starim neka mi pošalje ponudu u pvt sa slikom, karakteristikama i cenom.

  3. pa kod krojaca da ti napravi vec sam ti tamo rekao

    видео сам... не знам да ли је то паметна одлука :)

  4. dureksu eno manijak prodaje na prosloj strani

  5. jebali vas laptopovi. Kupite rakiju. Vama domaća radža meni leba

    _AJAX_
    prodajem rakiju šljivovicu do 15 godina staru, jaku, sazrelu u buradima od šljive požegače, madžarke i
    čačanke.
    Bez aditiva, šećera, pečeno tradicionalno u
    prađedovom kazanu. Snažna, pitka, delimično
    obojena od bureta. Na litar 450 dinara, za Bosnu 5 evra. Preko 50 litara cena 400 din. Moguć dogovor Malinovača, orahovača 10 eura.

  6. Ајаксе, што тако јефтино ако је толико добра? морам да питам ћалета да л хоће лолок

  7. dobar je, samo oglas star mesečak dana, možda je otišo, Manijake, ako čitaš ovo call me.

  8. jebi ga, plati više ako hoćeš nije problem. :) Imam skoro 2000 litara, a deda bi pravio novu ove godine

  9. Јеси озбиљан Ајаксе или зајебаваш?

  10. ozbiljan je rekao je

  11. Хаха а видим већ сте га питали исто. Ништа, и ја морам да видим, контам да ће ми требати... АЛИ КАКАВ ЈЕ КВАЛИТЕТ БРАТЕ АЛИ ИСКРЕНО?

  12. pa ja verujem da je dobar . ali i da je sranje zar ocekujes da kaze prodajem sranje rakinju nikakvog kvaliteta?

  13. ZAŠTO SKUPLJE ZA BOSANCE, JEL AJAKSE!
    PA NISMO MI ŠIPTARI MAJKUMU

  14. Мало ми је само нереално што литар продаје 500 динара, а ракија стара 15 година, чувана у бурадима :)

  15. nisi citao nije sva stara 15 godina nego iz 2011

  16. Расни, ниси ти изгледа лепо прочитао

  17. I treba da bude skuplja za bosance , sramota je da jedan bosanac nema kući štek od 100-200 litara rakije , ajax za bosnu 10 evra da bude kada ofiraju gospodu . Mršćte u brda sa kojih ste pobjegli pa oberite šljive iz dedinog šljivika i eto rakije za dž skoro .

  18. jebi ga, treba prebaciti preko Drine.
    Đed mi pravi, pije je svaki jutro, ima 80 godina i još uvek je jači od mene. Lolo
    baš je jaka, ova što je stara desetak godina je već slabija. Bosanci ne piju takvu rakiju, oni piju ono posle prvog prepeka, prodavali smo to radnicima bosancima ranije

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.