Kako dozivate osobe kojima ne znate ime ?

  1. ni ja ne volim da mi ,,brate,, govore nepoznate osobe

  2. Ej
    Brate
    Buraz
    Izvini
    Đevojko
    Mackice (ako se likusa tripuje da je riba)
    Glavonja

    Da, jako mi je trulo, taj fazon "Nisam ti ja brat, nemoj me tako zvati". Thank you, captain obvious! To je samo uzrecica koja se svima, ili barem vecini uvukla pod kozu i zbog toga na taj nacin oslovljavamo ljude.

  3. Nema na čemu, ne moraš mi se zahvaljivati. Zovi kako god hoćeš koga god hoćeš, ja u to ne ulazim ali mi je to "brate" vrh seljoberizma i imam pravo da iznesem moje mišljenje u vezi toga.

  4. meni ne smeta bas toliko,ono nikad ne kenjam ,,sta ti meni brate,, i slicno,ali ja ,,brate,, govorim gotivnim ljudima,a ne tamo nekom ko me pita koji autobus ovde staje....

  5. Nekako je vise ljoberski da kazes b'ate, ili bracela i sl. Dobro, na to takodje utice i nacin na koji ti to neko kaze. Barem ja na to tako gledam.

  6. Ja koristm Fratello, bratello, mikelanđelo ...

  7. mikelanđelo

    lol...zamisljam prilazi mi neko na ulici i kaze ovo

  8. Pa ne kazem ni ja svima brate. Normalno da ako je neki deda u pitanju, oslovicu ga sa izvin'te ili tako nesto.

  9. Braćoreeeeeeeiii (za 7-40)
    Maćoreeeeeeeiii (40+)

  10. Kobe, mrs na ko poslednji pobednik, nije ovo za tebe lolo.

  11. Hej ti,i ova besana noc je zbog nas, da znas,
    a gde si ti, doci cu, pristacu, radicu sve zbog nas,
    sad sve je crno poput tvoje kose, i ovi dani neku tugu nose,
    ja vjerujem u nas, ja vjerujem u nas

    Hej ti, reci ko smo mi sada,
    ako sretnemo se ko sto tada
    srela si njega, ja nju.
    Hej ti, kisa mi niz lice pada,
    ja necu kuci gdje smo tada
    zivjeli kao u snu, dok nije poslo po zlu.

  12. Obicno tako. Ili ovako:

    ja zauvijek bicu tu,
    zaklet na ljubav cekacu
    reci mi gdje da nadjem te
    i dolazim, dolazim

    zauvijek bicu tu
    samo na tebe cekacu
    reci mi gdje si nestala
    da znam, zeno bez imena

  13. зовем је - АНОНИМНА и кад се окрене наставим - КОЖУ ИМАШ МЕКУ КАО СВИЛААА, и после пар тренутака обложена ми је њеном пичком на курцу ћила

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.