Vukajlijaški rulet - OBAVEZNO PROČITATI NOVA PRAVILA

  1. u čemu je fora sa prethodnim posterom? što svi pobrisaše postove?

  2. Ukoliko SAMO JEDAN, ili više autora napiše "Banovati", autor definicije će biti banovan na pet dana

    Koja je sad fora, zbog čega mi je obrisan post? Prethodna definicija je dobila jedan ban, imao sam pravo da postavim valjda?!

  3. INAČE
    OVOG TREBA BANOVATI JER JE POBEGAO OD ODGOVORNOSTI http://vukajlija.com/recnik/autori/247705
    PREDLOŽIO JE OVAJ POSTER I NAPISAO SAM DA JE ZA BAN
    http://vukajlija.com/zabava/posteri/650483

    JESAM LI ISPOŠTOVAO PRAVILA? - JESAM
    JESAM LI KULTURNO I NEDVOSMISLENO GLASAO? - JESAM
    Molim lepo!
    Ko vas je tero da pravite temu

    MOD EDIT: Greškom je obrisano, jeste ban.

  4. Nisam ja obrisao poster, čitaj malo ako si pismen.

  5. Agilni, šta je sa ovim?

    Promenjena su pravila teme, to se ignoriše (pročešljaj temu).

    Nema menjanja pravila. Koliko lajkera, toliko i hejtera. Rulet, jebi ga.

  6. Да, ограничити број гласова дневно. И забранити банованима да гласају.

    Може ли да се предложи туђа дефиниција, а предлагач да попије потенцијални бан?

  7. Uvesti pravilo da autor koji 5 puta zaredom glasa za BAN da i sam bude banovan.

  8. Међеду, а шта ако су дефиниције говна и аутор гласа објективно?

  9. Може ли да се предложи туђа дефиниција, а предлагач да попије потенцијални бан?

    Ovo je ok, mada je nepotrebno. Ima teme za predlaganje tuđih definicija - RISK FREE.

  10. ŠTA JE SAD? SME DA SE KAŽE DA JE ODABRANO A NE SME DA JE ZA BAN?
    PA OVO BI ONDA BILO LEGITIMNO MOLJAKANJE ZA ODABRANE.
    AKO SE MENI NE SVIDI VAŠ SADRŽAJ JA KORISTIM MOJE PRAVO I ODGOVARAM NEGATIVNO. TO MI NIKO NE MOŽE ZABRANITI

  11. Leteći medvjedić

    Uvesti pravilo da autor koji 5 puta zaredom glasa za BAN da i sam bude banovan.

    Ма да, а могли би и дати одабрану ономе ко 5 пута заредом гласа за одабир.

  12. Закључајте ово док није избило неко срање.

  13. Ponavljam:

    Nema menjanja pravila. Koliko lajkera, toliko i hejtera. Rulet, jebi ga.

    Zapravo, hejtera je manje, tako da su šanse bukvalno 50:50 da li će biti odabira, ili bana.

  14. Uvesti pravilo da autor koji 5 puta zaredom glasa za BAN da i sam bude banovan.

    Mislim da je suvišno jer:

    Ortačka glasanja i malverzacije će biti kažnjavani sa po pet dana bana

    a kad neko zaređa pa čim se pojavi novi predlog viče "BAN" k`o da gađa patkice u luna-parku, meni je očigledno da je u pitanju malverzacija ako ne i malformacija.

  15. Nije sranje, tama je zabavna. Ko želi da rizikuje, neka se igra.

  16. Tema se pretvara u blagi haos oca mi.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.