Prijava

Где чекате новака, препоруке сугестије?
Какве су организације, јел по становима, кућама викендајама или сви досадили свима па блеје код куће?

Изјасните се како проводите новака, да меримо левел нубизма ко је у стању да буде ван сајта или прати из офа, или мушки да остане на сајту како и доликује!

Novaka ispred skupstine cekamo xe xe

Kuci fala bogu, ne bi mi se dalo da idem negde ni da mi plate, moguce da cu svratiti i ovde koji put, sto da ne

Ја сам у Бећу код друга тј нас неколико и пар пичака неких бићемо у кућној варијанти
мало центар тргић атракције итд
елем можда изгубим невиност ових дана хехе :)))

наравно ово горе све кад би био рокфелер
а реалнија варијанта је ово и млого је добро
https://prnt.sc/259eist

drkaću kurac na čekaonici kao i prošle godine

haha kakva slika to je to

to gore ću raditi dok se menja mapa u kanteru

LOL kakav avatar :D

gledacu cicu iz dnjevnjaka malo smeh sala komika sega

идемо да уз цобијеве битове гледамо лајт шоу на барад-дур кули као круну владавине!!!! вођа баца паре са куле и обраћа се две чуке, можеш се јавиш за реч биће бонба

Lepi komentari.
Nista lepse nego ng provesti na netu, sa stalnim ucesnicima. Nikakve ekstravagancije nisu dozvoljene.

Srecna nooba godina

Celt ce procitati 2-3 naucna rada, po svom izboru, malo ce da prati sta se desava na sajtu, ako bude neka zanimljiva tema malo ce prokomentarisati, uglavnom ako ne bude zabavno full onda nece komentarisati jer ga prati epitet nubare uveliko.

Od hotula ocekujem nekoliko postova svakako, kratkih i jasnih.

Mada ako ima covid pass hotul ce biti u debelom provodu.

Kući, uz brdo hrane masne i jake, i uz soni. Jedan dzojstik kod mene, drugi kod petogodišnjeg sestrića kog ću da čuvam. Drugi nepovezan naravno. Al naravno da i on "igra"

Bravo zape. Nadam se da ces nam se prikljuciti cim maleni zaspe. Bicemo tu.

Od ejdusa ocekujem salonsku varijantu doceka, uz fin sampanjac, pogled kroz prozor u daljinu na grad dok bitchute radi na velikom ekranu ali bez tona.

Zap je zaduzen za zenske.
Da dovede koju na forum. Jedini ima dovoljno jaku spiku :)

Stavljam sutra na profilnu sliku trpeze, dok još nije uništena

To je isto ok predlog. Da vidimo ko sta jede.

Meni se zgadila svinjetina i pecenje, samo po sebi je postalo bljak i dosadno.
Ajde ono tri dana jedi jedno te isto pa za bozic ponovo.

Ono sto mi je ok svakako je ruska, ali u varijanti sa sunkom unutra i komadicima jabuke, dobar kombo.
Znaci vise sam za djakonije i kojesta nego klasicna pecena svinja i hladno jagnje

Sarma je ok svakako

jebala te sarma posred pičke da te jebala