GSP aroma

зга 2009-09-24 03:23:52 +0000

ГСП арома је свакодневница за све нас који користе градски превоз. Иако се први сапун на овој планети користио у Вавилону пре 4800 година изгледа да та технологија још није стигла у нека српска домаћинства, а да не причамо о пасти за зубе или анти-перспирантима. ГСП арома се углавном може осетити у линијама јавног саобраћаја које иду у приградска места или на обронке града(и понекад неки ароматичар залута у градске линије). ГСП арома је мешавина не купања и ношења синтетичке одеће дужи временски период, ово поготово представља проблем лети кад се те "мајце" натопљене у зноју и под утицајем високих температура запекну за торзо толико да кад дође тај дан за купање(вероватно кад пада киша) исте морају шпатулом да скидају. Запечени зној на неопраној кожи и натопљеној синтетици је база ГСП ароме, као нпр. код доброг парфема кад је база сандаловина или неки специфичан зачин. Суптилне ноте које дефинишу карактер ГСП ароме могу бити : бели лук, црни лук, прва и дуга ставка помешана са светло зеленим орбитом, не прање зуба од рођења тако да им из уста смрди толико као да је нешто ушло у њих и цркло, ужегла тврдо кувана јаја, кисели купус, повраћка и по мом личном искуству(веровали или не) ГОВНО ал не ћубриво већ је суграђанин поред мене смрдео на ЉУДСКА ГОВНА.
ЗА НЕПОВЕРОВАТИ !!!
Ако вам је овај опис није довољан и имате жељу да проверите горе описану ГСП арому у пракси, обавезно кад се возите руралним линијама понесите шибице. Уаплите шибицу затим брзо прислоните носу и дубоко удахните плави дим кроз нос, на тај начин испарења фосфора после треће шибице дубоко ће парализовати чуло мириса.

У Новом Саду бежите од линија 1 и 6 у граду, а у случају да вас живот натера да идете у приградска места у околини Новог Сада линија 56(Бегеч), ако вам је судбина, без две кутије шибица не улазите у бус.

2
30 : 3
  1. katastrofa :) ja se šesticom vozim svaki dan ... aroma parfema "la vonj" i "znojaž" ++++++++++++++++++++

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.