Кладионичари често у немогућности да кобјасне себи и другима како који курац више падају тикете прибегавају најнижим људским страстима, кладионичарском сујеверју, које у овом модерном добу поприма другачије димензије у односу на оне старе обичаје, који су сада небитни. Заправо, ту се може наћи све од тога да тикет мора да стоји лицем на телевизору док се не заврши текма, да буде пресавијен 5 пута и да стоји у унтрашњем џепу зелене јакне са попуцалим шавом (јер смо са њом добили три сома оно вече, јој како смо затворили кладионицу, хохо), па до тога да нико не сме да види тикет док се не заврше текме. Пустите машти на вољу, клађење је занимљивије када се користимо сујеверјем, мада уме да се поквари ужитак с времена на време и појави извесна лоша аутосугестија када нам неко види тикет и каже ''све је океј, мада ме само брине овај Лацио''.
Добар тикет, него што играш ово 2-3 гола, то никад не долази?
-Ма попуши ми курац!
Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.
Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.
кобјасне себи
Nemogućnosti da šta?
Dobro, viđao sam ovo i ranije, možda je JEDNOM i bilo zanimljivo, a posle toga izgleda kao prepisivanje u specijalnoj školi.
Мене боли курац, и даље ми је занимљиво. Тад кад сам то видео било ми је кул, нисам преблејао овде док је изјењавао фазон, тако да ми је још супер. 0:)
Sujeverje preživljava moderno doba zahvaljujući ovim tradicionalni momcima koji veruju da mogu da zarade kladeći se.
+++
"kako da ga motam, u koji dzep da ga stavim" dok sam se kao klinac kladio to sam i sam govorio + +