Masovni fakulteti

Negroidno Govedo 2010-04-19 23:53:26 +0000

Fakulteti koji godišnje upisuju po hiljadu studenata.
Razlikuju se od ostalih fakulteta po tome što se retko kad može ostvariti neko trajno prijateljstvo među studentima tog fakulteta koji se pre toga nisu poznavali, a s tim je svaka studentska akcija sasečena u korenu, ili je ostavljena pojedincima sa vezama u raznim strankama.

Ljudi se uglavnom kreću u okviru istih grupa koje su do tad poznavali, a dodirnih tačaka sa ostalima nemaju, jedino ako se raspravlja o tome koji je profa skot i koja skripta gde može da se nađe.

U izuzetno retkim slučajevima se ovo ne dešava. Ja iskreno nisam sreo izuzetke od ovog pravila, iako ih ima. Zato, budući studenti ako vam je do studentskog života ne upisujte masovne fakultete...

Ekonomski, pravni...

P.S. ako me poslušate, ja ću sigurno imati manje konkurenata kad se budem zapošljavao, a vi ćete voditi totalno zanimljiv studentski život koji je meni nepoznat.

6
30 : 4
  1. Jeste, ali od tih 1000, zbog sece knezova nakon prve godine, ostaje daleko manje od hiljadu.

  2. da, ali pošto je cool da se ne dolazi na fax, možeš da se upoznaš s nekim jedino ako te zgazi kolima :)

    džabe i tih nepodsečenih kneževa :)

  3. Ja sam na ekonomskom gde sam stekao vise prijatelja za 2 godine nego za prethodnih 20. Sve zavisi od osobe, mada mozda je to i posledica Bolonje i obaveznih predavanja :-)

  4. evo ga izuzetak :) i ja bi reko da je posledica Bolonje, ili tvoje druželjubivosti, ili si imao sreći da upoznaš neke ljude koji nisu totalni idioti pa da pričaju samo o faksu :)

  5. realno je totalno... koje bre trajno poznanstvo... na ekonomiji toga nema...

  6. Bravo za komentar, Stoicko.

"Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju."

Kurir | 20. Februar 2011.