Храбрење приликом преузимања неког ризика који нам много може донети, али и одузети. Обично значи да смо на неком пољу у толико бедној ситуацији да чак ни негативан исход тог ризика не би значио ништа. Зато што смо ионако већ на нули.
- И као шлаг на торту, за посебан укус коктела - млеко!
- Ја сам алергичан на млеко.
- Ма, заболе те, ништа не можеш да изгубиш, имаш 35 година, средњу кожарску и паука љубимца. Ако претекнеш, можда ти западне нека добра сестра, па буде занимљиво.
- Сипаааај, нек боли још јаче...
- Јао, види је како меша, ко Лазо Голужа, јављају ми се грешне мисли...
- Иди, приђи, не можеш ништа да изгубиш. Јесте вероватније да ће да ти проспе вермут у фацу, али треба ли да те подсећам да си последњи пут умочио пред бомбардовање? Ајде, трк!
- Џеронимо!
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Goluza pobedijo
+++
Odlično. O D L I Č N O!
Sipaaaj, nek boli još jače...
Hahahah +++
haha, bravo! :)
Pobeda! :+)
Svaka čast. Primeri su odlični. Ovako se pišu kratki primeri sa dve, tri izmene. Školski, a odlično.
+
Јако добро.
Fantastični primeri. To volim da pročitam više neg išta
+++
Хвала вам људи, привуче ово више пажње него што сам се надао.