
Техника шамарања при којој субјект бива ударен отвореном шаком по образу, а затим враћањем руке у првобитни положај ударањем другог образа спољним делом шаке.
Има улогу стриктне васпитне мере, обавља се муњевито и по интензитету је тик иза шамара чинели, где се са обе руке симултано удара субјект емулирајући музички инструмент.
-Ћале, знаш онај испит што сам прошли и претпрошли пут пао јер ме је професор мучки оборио?
-Знам.
-Е, па сад је превршио сваку меру, све сам знао и обори ме сиса, не свиђам му се.
-Јелте? Ма, мора да му се свиђаш, кад воли толико да те слуша како баљезгаш. Сад ће да се теби свиди један повратни аплауз, заслужио си, таква упорност ка падању испита се цени.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Хехе, нешто као мој Двамар :)
:( Mene profesori ne vole :( :P
+++
Виш, Да Објасним, то је цела теорија шамарања. :)
Ни мене, Мајо ни мена, шта мислиш одакле ми инспирација. :)
Apofisiću, ko im jebe mater bre :) +
Хаха Соул, тај рад. :)
Apofis kida!
Форхенд, па бекенд х)) +++
Брате, није да се курчим, ал' имам ја овај израз дефинисан, било и у одабранима.
Па јебем ли га, мени се чини да није исто, али ако кажеш да бриснем ја ћу да бриснем.
vrisni!
+