
Žurka na kojoj se dele ogrlice/narukvice u bojama semafora koje signaliziraju da li ste slobodni za parenje ili ne. Crveno je ne, žuto je možda, zeleno je da. Rezlutat je da parovi nose crveno, sve ribe žuto, a svi tipovi zeleno. Ko ovo nije znao i na običnoj žurci je totalni imbecil. Stoga, nadjimo onoga ko je izmislio semafor žurku i kastracijom uklonimo njegov genetski materijal iz našeg genetskog bazena, za dobrobit suptilnosti ljudskih odnosa koju svi tako volimo. U suprotnom ovaj podlac doteraće nas u svet gde ne više neće biti možda, imam dečka će značiti da ga stvarno ima, a u sexualne odnose ćemo stupati na osnovu testa kompatibilnosti na facebook-u!
Prosečna žurka u poslednjih nekoliko godina.
Prvo se zacrveniš od stida kad vidiš kako se seljačine oblače, pa požutiš od mučnine kad prođu blizu i ukapiraš da nose džemper na golo telo i na kraju pozeleniš od muke kad ukapiraš da ribe ipak padaju na njih.
Специфична по томе што се на улазу учесник одлучује за једну од три боје која означава пријемчивост за 'наватавање' те вечери. Порука црвене боје је: шетај, жуте: пробај можда и успеш, зелене: само напред слободан/на сам. Тако су организатори замислили.
У пракси ознаке тих боја значе:
1.Девојке:
а) Црвена: заузета сам, ту и тамо тражим правог. Колико далеко си спреман да идеш не би ли ме се докопао?
б) Жута: креснуо ме је прекјуче, још ми се није јавио...ма слободна сам, само напред
јеби ме
ц)Зелена: Јеби ме
2.Мушкарци:
а) Црвена: Јебо бих али...
б) Жута: Јебо бих
ц) Зелена: Јоој што бих јебо
Uobičajena situacija na raskrsnici kada prvi vozač u koloni ne vidi zeleno svetlo pa ga ostali na to upozore raznim melodijama svojih sirena.
Кад се поквари семафор на раскршћу две врло прометне улице - тада на видело долази познавање општих саобраћајних правила па долази до праве журке са све извођачима и плесном групом.
Извођач Труба Велимировић и плесна група Јурећих Пешака...
Kad zbog kvara semafora nastane ludnica na raskrsnici.
Kad se postavi semafor u neku ruralnu sredini, a lokalci polude od sreće što je visoka tehnologija došla baš u njihov kraj.
Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.
Kurir · 20. Februar 2011.