Školski sastav koji napiše sirovina.
"Leto u Beogradu"
Leto je u Beogradu i znači ono leti kolko je dobro matoriiii, znači sija sunce, raste trava, znači Ptice lete na jug, znači ljubav i tako sam proveo raspust.
Skup lokalnih pivopija i zgubidana ispred seoske prodavnice
Mića Kurbla, Zoki Pajser, Lule Robija, Dane Ćelavi, Maki Minđušar...
Ragbi tim.
Piju k'o Rusi, vrištu i skaču...
obično deklaracija o kupljenom proizvodu sadrži sirovinski sastav koji pokazuje od kojih elemenata je on sačinjen (100% poliester u kineskim čarapama ili 0% džigerica u jetrenoj pašteti), ali kod onih proizvoda koji su napravljeni da bi sami sebi služili (ekonomsko samozadovoljavanje), npr. upravni i nadzorni odbori, savetnici, samoupravljački menadžeri, komiteti, komore i slično sirovinski sastav je, objašnjenje samo po sebi - čine ih 100% sirovine.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.