Smrad nogu

Predražinjo 2009-05-06 21:48:37 +0000

Једна јако велика непријатност за оне који имају овај проблем. Временом је морао бити створен одређени одбрамбени механизам како би се превазишле учестале прозивке околине,као и оправдала евентуална неизувања код некога у гостима.Тај је механизам временом еволуирао, и пролазио кроз различите фазе, док није схваћено да је његова суштина садржана само у једној реченици:

"Па, брате, како да не смрде кад расту из дупета?"

8
48 : 7
  1. Izuvanje je turski obicaj. Potpuno je nekulturno izuvati se kad udjete kod nekoga u stan ili kucu. Ne ulazite u dzamiju.

  2. Prihvatam sugestiju. Samo ga je tesko izbeci ako je to "red" u kuci u koju dolazis :)

  3. Можда је турски обичај и можда није европски, али нам ни улице нису европске и свако пљује и сере по њима, а нико не чисти, што је погубно по хигијену мог стана кад ми неко уђе обувен. Још живим у гарсоњери, значи ту ми је и спаваћа соба где и дневна соба. Не волим кад ми људи улазе обувени. Да имам већи стан и посебну собу за годте, не би ми сметало да улазе обувени, али овако - јебига.

  4. @jimmy nabavi onda dovoljan broj kućnih papuča. Meni ne smeta izuvanje ali ne volim da hodam bosa. Možda slično razmišlja i neko ko dolazi kod tebe?

  5. Lepo kaze covek, ulice su nam prljave, pogotovo kada padne kise, skupi se tu i sneg i blato i svasta. A ako ima u kuci tepiha, moze covek i bos da ide, mada je uvek bolje sa papucama.

  6. Clio: to je običaj kod Turaka: oni su muslimani, pa peru noge 5 puta dnevno uzimajući abdest, pa im zato noge ne smrde, te zbog toga mogu slobodno da se izuv(j)u...

  7. Normalno je izuti se kad kod nekog udjes, ne govorim o kulturi nego o higiheni. Koristite prostu logiku-ulice su prljave, bile one evropske ili istanbulske. Bakterije na djonovima cipela ulaze u kucu. Svi treba da se izuvaju kad udju u kucu.

Omiljeno za [2]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.