
Jeftinija verzija obezbeđivanja pobede odgovarajuće garniture na srpskim izborima.
- Hans, šta ćemo sa Srbijom? Tamo idu izbori, treba se postarati da naši pobede, a kriza, nema para da im damo da kupe glasove. Već mi Nikola više puta pomenuo da nešto smislimo.
- Uh, ne pominji, i meni Angela diše za vratom oko toga, Žak! Samo vrišti, urla i mlatara rukama ponavljajući kako ne da pare tamo, kaže k'o u bunar da ih baca, nikad im nije dosta. Samo joj još i brčići fale kad je takva!
- Jao, mučna dušo! Nego, podneli zahtev za status kandidata za decembar, a izbori im u maju. Da ih mi lepo o'ladimo sad, a marta, onako pred izbore, primimo kao kandidata sa rokom konačne odluke od par vekova?
- Ekstra ideja! Ne bi bilo loše da upitamo i ostale za mišljenje. Bar Džordža i Fabia.
- Ma, kakav Džordž, znaš kakvi su Englezi, sve kao da su u EU, a nisu! A Fabio mi reče da ne može da dođe, zadužio ga Silvio da mu nađe neke baklavice, ako sam dobro zapamtio.
- Nisam znao da Silvio voli te orijentalne kolače. Mislio sam da su žabari sladoledžije.
- Ma, batali, sve to poludelo. Ovako ćemo mi, po dogovoru.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
lolo +
Volim da opletem po političarima, nebitno kojim. Mada, brzo mi tako nešto obrišu...
Evo tebi plus, mada su izbori u maju čimise. Biće vremena da se završi još poneka sportska hala ili obdanište ili da se sirotinji podele još poneke bezvredne akcije
Ispravio, hvala, maršale. Bem li ga, ne zanimaju me izbori pa nešto i ne pratim ni kada su. Inače, u mom kraju asfaltirali igralište jedne seoske škole koja ima svega jednog (JEDNOG!!!) đaka pred prošle izbore.
Dobra skroz +
Pazi, nije da se hvalim, al malopre sam ostavio koment a evo sad čujem:
"akcije telekoma biće podeljene sredinom aprila", ah, kako providno
izbori su u martu - poruka vlasti je: "Ako pogrešno glasate kur će dobijete akcije"
Kako god, kur nam ne gine.
Hahahahahaha....bolje išta nego ništa.
http://www.emg.rs/vesti/srbija/173226.html
A i nekako smo navikli to da dobijemo.
E, sad već mračim, odo' da spavam.
gle pičaka, ja im za Đurđevdan sigurno neću ostaviti pečenje i rakiju zbog pišljivog glasanja...
+++
Malo samo kupe ljude pre izbora par meseci pa onda zajašu i jebu 4 godine.
Bagra +++
Glasamo demokrate, uradili asfalt.