Prijava

Albania 4 2 1 1 4 5 -1 7
Serbia 3 1 1 1 5 4 1 1

Albania 7
Serbia 1

Albania 7
Serbia * 1

siptari, da nisu siptari i nisu pravili ono sranje sad bi imali 10 boda i bili prvi na tabeli...

OCU SKUNTELARA LA LA LA LA LAA!

Nek izbaci Tadica i stavi Skuntelara pa kom opanci...

не него раћу напоље а шкунт ин, ал тамо у 68. минуту. пошто нема смисла избацити тадића који је ту као плејмејкер и офанзиван, ништа нис урадијо.

siptari, da nisu siptari i nisu pravili ono sranje sad bi imali 10 boda i bili prvi na tabeli...

Celt živi i radi u Švici, a zna se čija je mafija najjača tamo, tako da je sve jasno (ubaciti gej smajli po slobodnom nahođenju ovde, hnjou hnjou hnjou).

ovaj okuka ima glavu samo da mu stavis mudo na oko. ahahqhqq xd

ДЕЈА
У
Б
А
Ч
И
Ш

Celt živi i radi u Švici, a zna se čija je mafija najjača tamo, tako da je sve jasno (ubaciti gej smajli po slobodnom nahođenju ovde, hnjou hnjou hnjou).

jebem li ga, ne druzim se bas sa mafijom. do sad siptare sto sam vidjao, sve to cisti iza svajcaraca i sluzi im... ko i mi.

Davide, ne zato sto je kosarka bolji sport, nego zato sto mi kosarku znamo da igramo.

DA SMO ULAGALI VIŠE U KORARKU DO SADA GDE BI NAM KRAJ BIO SADA

Jebiga sad kad vidim rezultat, štaš, moram za Portugal navijati, odoh časkom promenim zastavu na balkonu.
#gastos #nemase #nimeninepadasneba #EU<3 #gejokej #forcaportugal #krištijanoronalnofrizurapreljepa

jebem li ga, ne druzim se bas sa mafijom. do sad siptare sto sam vidjao, sve to cisti iza svajcaraca i sluzi im... ko i mi.

Ali, kada dođe u svoju Tiranu ili Prištiu, onda postaje trve balkanski gastos, da se ne lažemo.

Zvezdizam
v
e
z
d
i
z
a
m

Ali, kada dođe u svoju Tiranu ili Prištiu, onda postaje trve balkanski gastos, da se ne lažemo.

da, muda smo kad se vratimo kuci.

nego, dal ce portugalci da se ciganisu i protiv nas... ne veruem ovo prenemaganje i trosenje vremena, ko da igraju sa nemackom u najmanju ruku.

kad sam kod nemacke, da nemci imaju ovaj nas tim, igrali bi recimo polufinale evropskog. kako ne znam, ali sam siguran da bi, sa istim timom.

Jbg cigani su to moraju da se prenemagaju

ЈЕБЕМО МРТВЕ МАЈКЕ

IJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO