Prijava

aj nek neko napravi kompilaciju saponjinih fejlova

Brate, Šaponjić na granici prosjeka.

Stoji da je mladji od svih ali stoji i da je drvo.

Jel samo mene uhvatio transfer blama kada je onaj Pankov poveo ''Oj Kosovo, Kosovo'' i kada je bio Ocenas?

Bas se juce videlo koja su decica, mice...

Svaka im cast jos jednom.

Nije transfer za oce nas jer im je to bio ritual pred svaku tekmu

Pa kakve veze ima, zamisli da im je ritual da kenjaju pred svaku tekmu, sta su trebali da se iseru na balkon svi?

Mislim, da me ne shvati neko pogresno, nije Oce nas nesto cega se treba stideti, ali u takvoj situaciji, umesto slavlja i svega, pesme o Kosovu i Oce nas su mi stvarno ono...bolje da su poveli Vucicu pederu... :D

Od danas si za mene nesrbin

Pa jel bolje bilo ono od thc-a za kosarkase?

ja sam doživeo snažan transfer odmah kad su počeli da im pevaju "silovo si brazil paune" i slična sranja, posle nisam ni gledao. to za molitvu srećom nisam video

u20 svetsko prvenstvo... LOL

Ja sam pola Madjar pola Ustasa...

Pa imali su i ovi pesmu, samo nije toliko uzela maha kao za kosarkase... Ne znam, sve mi to izgleda kao po naredbi, odnosno taj odnos, kao Veljko Paunovic kao da im je ucitelj (sto u neku ruku i jeste), pa ih sad on uci lepim stvarima itd itd.. Ne znam kako da objasnim. :D

Juce fazon Mandic krece ''Silov'o si Brazil Nemanja'', ovaj mu odmah kao nemoj to nemoj to.. lepo je sto ih uci da ne budu seljacine kao recimo Kolarov, ali to sa Oce nas mi je bas preterano. Pogotovo sto kao ajde 50 hiljada ljudi neka se zagrli, i zajedno da izrecituje Oce nas, a od tih 50 ,ako 5 hiljada zna , da im das po soma eura onda...

oni sto su pevali zlato sto se zlati su dno dna.
nisam gled'o docek,al vec 10+ godina su doceci tragedija.od kosova,do neke dece sto pevaju himnu,do prosipanja srpstva nasih sportista seljacina.
svaka cast na uspehu.to je bitno.

Ја мислим да више Срба зна Оченаш него химну. Јесте ми мало било безвезе то, али не замерам човеку, направио је врхунски посао.

И драго ми је због успеха, али ми није јасна оволика еуфорија, не може ово бити у рангу са сениорским медаљама, да га јебеш, нек буде још сто пута фудбал и сто пута финале се Бразилцима.

ovi sto slave u kafani su mi ko oni rusi sto igraju u onom njihovom cemeru.hard bas

Jbg, sto kaze sveca moja, vidi ih, i fudbaleri docekali da se popnu na baklon...

Koliko god mi smatrali da nije, fudbal je broj jedan u Srbiji, iako smo u mnogim sportovima dominantni i redovno osvajamo medalje, fudbal je fudbal jbg. I na svaki mali uspeh, nacija ce da se digne.

Ako nekada, ne znam kako, senioru osvoje nesto, mislim da ce ne Beograd, nego Srbija goreti, bice bar 300 hiljada ljudi na doceku.

Lepa bajka.

фудбал је фудбал и ми сви то знамо, и сваком је највећа жеља да у фудбалу успемо, и после толико фрустрација ово нам је послужило е као кад су млади, нек су млади ајде барем овде да му јебемо кеву са весељем, кад нам се не да никако. и искрено претерали смо. мало је смешно и паћенички ал очигледно нас боли курац, имиџ лудог народа се наставља, цилово си бразил пауне лол. објективно ово није ни тридесетина успеха, урадити ово са а репрезентацијом. само да је увод у нешто добро са сениорима а то је тешко.

2010. smo mogli do polufinala.

jeb'o docek.uvek bude sve isto.
danas navijamo za svabe i da dobijemo dance.
slabo se komentarisalo(s'razlogom)ono sto nam cesi pocinise pre neki dan.nisam gleda tekmu,al da nas onako izjebu,to nisam ocekivao.