Prijava

2010. смо били слабији него под михом сад.

тад нас је укењало мање више, нисмо уопште ми нешто играли. играли смо тада онај класични импотентни православни фудбал који играју грци и руси, опрости боже, онај којим не заслужујеш да се пласираш ни на једно првенство.

to mu dodje sovjetski fudbal iz 70ih.mi cemo tu doktrinu vecno pratiti.

Davide ne da nisi u pravu, nego pakao...

Ne pamtim kad smo igrali napadackije, da se tako izrazim, nego tada, i kada je tim bio kompaktniji, znalo se ko radi i sta radi.

Slabiji? Po cemu? Imao si Stojkovica koji je bio u vrh formi, imao si Vidica, koga nemas sada, i nemoj porediti Nastasica, Subotica niti bilo koga sa njima. I tada si imao Ivanovica i Kolarova, koji je bio mladji i saginjao se na ono sto kaze trener, tacnije bilo mu je bitno, ali i pored toga, nije igrao. Imao si Stankovica, koji je bio vodja na terenu i van njega, bez obzira sto nije pruzao partije koje su se ocekivale od njega, ali je bio mudo. Imao si Krasica, Jovanovica, koji su bili na vrhuncu forme, Zigica i Pantelica koje mozda neko ne voli, ali su bili odlican tandem. I gomilu klinaca u liku Kuzmanovica, Tosica, Kacara i ostalih, koji su vec tada bili fenomenalni u svojim klubovima. Tako da, ova generacija ne da nije jaca od te, nego je dosta slabija. Po talentu svako za sebe, mozda mozes da ih meris, ali po timskom duhu i timskoj igri, nikako ne mogu zajedno.

U ovoj reprezentaciji su ti sada glavni klinci iz te 2010., (klinci, imali po 24-25 godina, znaci nisu kao orlici), koji misle da su uhvatili Boga za muda. Ako Dejan Stankovic nije igrao za repku kako treba, sta reci onda o Ivanovicu,Kolarovu, Tosicu i ostalima trenutno?

2010. reprezentacija je bila dosta blizu da uradi ovo sto su uradili orlici, ili da napravi ogroman uspeh (cetvrtfinale recimo). A za to im je nedostajalo malo srece, koju su ovi klinci imali doosta, i to niko ne moze da kaze da nije tacno. Da nije usla Saponjiceva u 90om, bila bi druga prica. Isto tako da je usla jedna od zilion protiv Australije, bila bi druga prica...

Tako da buraz, mojne molim te da poredis onu sa ovom generacijom. Ono su gospoda za ove picopevce. Uz izuzetak Matica.

EDIT: Ova generacija je mozda cak najprecenjenija generacija ikada.

оно чега смо се сви бојали, неће одолети слави, притиску са свих страна и будућем већем приливу кеша

ОРЛИЋИ
http://i.imgur.com/hQDMZ2G.png
ПРОПО

hahaha al kako se ove kuravele dokache jbt, znchi imaju proverenije dojave od dzankija gde se ovi petlici nalaze

имам ову сирену па ми изашло на фејсу лоло
иначе врло лако, менаџери чим добију такву неку резервацију зову анимир рибе које и иначе блеје стално по тим клубовима и сплавовима
не морају нужно да буду курве, привале ти се ил их пошаљу за сепаре да циркају и наручују па ти ако си фрајер можеш да их трошиш или евентуално да платиш ако су у том фазону, а ако си бази више од слике за фејс и руке на струку док певате ноћас ми је све - ТУРБУЛЕНТНООО нећеш успети да извучеш

kakav stvor ova sirena... obrni okreni znachi menadzheri nam unishtavaju te mlade nebrushine dijamante i formiraju ih u ogavnim oblicima

па и не баш... макар не у класичном смислу, онако како би уобичајена нубина помислила. менаџери локакла гледају чисто економски интерес, ако ће ту бити неколико топ риба које ће наручити један или два моета више за столом него што би иначе гости попили, онда му је свеједно да ли су ту орлићи, цецин син или 4 италијана који су чули за лакоћу наших риба. гости треба што више да потроше а што боље да се проведу и евентуално нешто марну не би ли опет ту дошли. у суштини нешто што би и ја први као и свако нормалан урадио да води локал

brate sprdam te, promoter sam na shake en shejku

ponekad radim i marketing, jbg nece prvi tim partiyana sam da se dovede

korigujem guest list

до јаја, суперсу вам ања и лола, велики поуу за њих
(знам да нећу)

Kako volim kad u 2 odlucim da banem na sejk en sejk ili hot mes pa im pojebem semu za rezervacije da moraju da tumbaju sve

Nabijem ih na kurac i njih i "mora rez"

Ja tih problema nemam jbg poznajem prvi tim izbacivacha

Samo je jedan doček bio pravi i epski, SACI UZO TROFEJ PASPALJEEE
Ovi ostali su izrežirani i bedni. Drugi epski doček bi bio kad bi A selekcija u fudbalu osvojila nekim čudom Euro/Mundijal. Mislim da bi to bila žurka od pola miliona ljudi, plus trodnevna 24/7, dakle 72 sata žurke u celoj zemlji. No otom potom, budu li se ovi klinci klonili splavova i drolja, možda i to dočekamo jednog dana, talenat nije sporan, samo bistra glava i predan rad (proguglati: svaka Nemačka reprezentacija - čak i one koje nisu osvajale)

Ma ko ih jebe zovem lepo bogdana da se ne macujem sa njima

Ma i da budu treći na evropskom haos bi bio. Ludilo je bilo. Pa koja je ludnica bila u Studenjaku 2010. kad smo tukli Nemce. Kada se ono uživo gledalo.

očenaš u sendviču u kojem je lebac poziv na spolno napastvovanje Brazila.

Pa poziv na polno napastvovanje brazila nije dosao od onih od kojih je dosao poziv na molitvu

Nemam pojma meni je to sa molitvom pre tekme ok tj vise od ok potpuno podrzavam to. Tj nema to toliko veze sa molitvom ili tako necim vec kao nesto sto ih ujedinjuje, dize moral i svest da nisu u klubovima i da nema zvezda partizan vojvodina nego da su svi srbi i da se zajedno bore. Jebemliga novozelandjani imaju haku i deluje kul...hrvati se vrv loze na za dom spremni pa izadju i preoru teren kad igraju za repku tako da ako ce oce nas da im daje motiv da se onako bore-samo cepaj.

Mada opet ja sam nacionalista i vernik pa mozda drugacije gledam na to