Prijava

izgleda da ce irska prvo da nas jebe pa onda ce da nas kara

haha pa odakle je pokušo da šutira kolarov mađija

Istripovao da se preziva pernambukano/mihajlovic/karlos

Mi je i dalje dzokamo kao da igramo protiv cilea a ne protiv repstacije ciji je zastitni znak skok igra. Kao da igramo tika taka protiv barselone to je taj neki rad

Jebem ti bre mitrovicu mater glupu

glup umesto da je zategne najace stop moze on kao da dodaje pas

Iz ovakve situacije je gacinovic dao gol na prosloj. Sad zasto je tu rukavina a ne on ja evo ne znam

jel povređen marković il koji kurac neko brz da povuče protiv ovih bi nam lego ko budali šamar

Markovic ako mislis na lazara ne igra vec 3god za repstaciju haha

Treba da ubaci fazon muslimance malo protiv ovih. Koju mitar ima prednost u odnosu na stopere? Em su jaci em brzi em bolje skacu kurcu nam ne vredi

mi smo ovde dosli da uzmemo bod.
uspeli smo da dobijemo krs reperezentacje i jednu osrednju.sa ostalim osrednjima smo odigrali x.neko jaci nas dobija 5:0.
a ovde ako primimo gol,primamo ga iz centarsuta i stojkovic je lose ceni.samo malo ostrija da bude.

Bio je na klupi valjda u ovim kvalifikacijama samo nije ulazio haha
I on propao kakav jeste je bolje od mitra protiv ovih mitar ništa ne može što se vidi iz priloženog

Aca mi standardno ide na kurac

aca kenjator.stojkovic odbrani najnormlaniji moguci sut,ovaj 15 minuta hvalospeve prosipao.

Ako pet puta nije rekao neobican i opasan sut. Evo iz ovog ugla se vidi kako je neobican to sut bio.

Ja sam na mute brt

Mozda bi i prijovic mogao, i on bi ubrzao. Mogao bi mozda i glupander kostic da ostane u spicu a neko da ode na krilo ali da mu se daje samo u prostor lopta kad mu je u nogama nista ne zna a i prebili bi ga ko macku

ja bi pre prijovica u napad i kostica negde oko stadiona ostavio.neka trazni neki vasar da kupi secernu vunu.

Slazem se brt, pricali smo to onomad. Tu iza mitra ili koga vec fali sergej da to poveze sve jebem mu musline majku nemoj si sujetan usta te jebem

A na 9 tekmi kvalifikacija samo na sve ima golova evropa propo
Edit: u prvom pol

A sto nece sergeja da zove? Kostunica sam...

Ne uklapa se u koncepciju. Kao bobi onomad.