Prijava

Отприлике. Или да нам шаље голотињу на ПП, ил је готова скроз.

Јој бре перверзњаци мушки, сиктеруша за све, има да вам купим све филмиће од Џенице, тамо нема покривено ништа. Ја сам часна дјева бре! :)))

да ја одговорим на питање...НИТИ ЈЕДНУ!!!...не пијем те глупости никада :)

Хахахаххаха Чиле, само чај са румом, тако је човече....а ја се отровах више ;)))

...i ne obrijah... :ppp

Необавештенииии јојјј бацам клетву на тебе ако не престанеш да ме зезаш за бркове ;)))

http://www.toyvault.com/nightmares/Voodoo%20Dolls%20-%20Large.jpg

И Мици је пробола и једног и другог манијака иглицом у пишу....ко је следећи? :))

uf, dobro je. vec sam se zabrinuo otkud to peckanje.

Ujutru u tišini popijem šlogovaču u šolji za čaj. Pre godinu dana mi zabraniše da je mnogo pijem, ali nisam mogla da se kontrolišem, pa sam šlogovači dodala još jednu, pa još dve, ali manje. Doduše, kad prevodim, popijem i po pet.
Volim da je pijuckam posle težeg fizičkog posla, kao sad. Samo tursku računam da valja, ostalo su mi izgovori za kafu. Bez šećera, bez pene, bez ičega. Samo uz cigaru.
I koliko god da uživam da je pijem sa društvom, ona prva ogromna u tišini i samoći najviše mi znači :srrrrrk: :-)

Значи теби је све ту било и овако и онако умртвљено, кад си осетио само пецкање...еее јадна ја боље да сам те у ногу била него што сма се на мајмунче мртво намерачила :)

Маршшшшшшш :Р

E, al' ja se brijem s ovim. Vrh je. Samo, u pocetku da pazis, ostro je. Kasnije mozes da budes umetnik, kao moja malenkost. :DDD

Мош онда и адидас браду да правиш.

хахахахахха колико је вама децо доброо :)))

Ujutru u tišini popijem šlogovaču u šolji za čaj. Pre godinu dana mi zabraniše da je mnogo pijem, ali nisam mogla da se kontrolišem, pa sam šlogovači dodala još jednu, pa još dve, ali manje. Doduše, kad prevodim, popijem i po pet.
Volim da je pijuckam posle težeg fizičkog posla, kao sad. Samo tursku računam da valja, ostalo su mi izgovori za kafu. Bez šećera, bez pene, bez ičega. Samo uz cigaru.
I koliko god da uživam da je pijem sa društvom, ona prva ogromna u tišini i samoći najviše mi znači :srrrrrk: :-)

Amin!

Ako neko priprema espreso kafu, predlažem od srca mešavinu SPLENDID.

Juče sam je probala prvi put, stvarno je ukusna.

Nisam sigurna da li ima u Srbiji da se uzme, ali ako budete išli na letovanje u Grčku ili sl., naći ćete sigurno.

Koliko kafa dnevno popijem?
Hmz...

0... i slovima nula :)
Ne pijem kafu i nikada neću piti :)