Prijava

Обеликсе, имаш код на почетку, на првом посту.

Moj tim je Falling Bricks. Jbg bio sam juce u zurbi pa sam zaboravio da se javim.

Prava Super Liga. Nakupilo se i ovde nas deset. Lepo :)

Ajde ako je deset napraviću i ja. :)

Ovaekipa mi je tim.

Čekaj,da bude jasno,znači ja mogu da napravim mojih 11 i da zarad uštede poena za prvih 11 u izmene ubacim sve dunstere (naravno uz rizik da će tih 11 da se ne povredjuje i te priče.) i komp neće tu ništa da mi izmišlja,tipa da mi stavi nekog honduraskog mučenika umesto Bufona pre runde?

Brate ja to pojma nemam, mnogo mi našminkan ovaj oficijalni sajt...

mene zanima ovaj čovek http://www.france24.com/en/20100608-ivory-coast-star-didier-drogpa-may-be-back-game-week

Ја мислим да од мене нико нема андерграундији тим:

Прву поставу вам не причам, ал резерве су:
SØRENSEN ENYEAMA R.MARQUEZ BAMBA F.RODRIGUEZ GATTUSO A. DIARRA HAMSIK YEBDA BABEL BENDTNER KALOU.

Тачно сам све паре потрошио :)

Kako ja kapiram Gvozdene, neće ti komp ništa menjati osim ako ti igrači iz prve postave ne budu propustili utakmicu. Samo moraš izmene da poređaš u onom redosledu kako hoćeš da ti ulaze umesto ovih iz prvog tima.

Primer: Runi nije igrao utakmicu sa Slovenijom, server ti automatski ubacuje prvog na listi rezervnih.

Mislim da to tako funkcioniše.

A to za Drogbu... mislim da je pametnije eskivirati ga ovaj put.

Е Гвоздене, после малог истраживања, ако ти нешто значи и ја мислим исто ко Двајт.

А Дрогбу ко јебе, избацио сам га из првог тима са првог сајта и додао Forlana.

Ја сатавио екипу и на Монду. Тамо све на српском фино пише. Можда ми је чак и најбоља екипа тамо, од ове све три :-)

evomene, nemoj sad raju da popališ pa svi tamo opet da se selimo :)

Jao i ja sam video to za Mondo i zamalo da napravim i tamo, ali rekoh bolje neka.

Ja mislim da ti napraviš prvu postavu i ako ti igraju ljudi iz prve, onda dobijasš bodove, ako ne igraju onda ništa?

Valjda?

Ма немам појма, само сам саставио тих 15 играча које траже, нисам детаљно ништа гледо :-)

Чија је екипа чарапани?

I konačno. Danas nam počinje liga. :D

Ма није што почиње лига, него што почиње СП! :)