Prijava

Ušo sam...ljudi ovo bre mlogo komplikovano :)

btw tim mi je (barem prva postava 90% ista) :)

Стиго ми је мејл, прикључио сам се и ја. Екипа ми се зове Сутјеска Фоча :-)

у јеботе што је добар овај сајт!

Мислим да смо једног играча због веома мале цене сви ставили у екипу. :)

Ја га нисам ставио

Спртљао сам неки тим. Ће да видимо :)

ja sam sastavio nešto navrat nanos i ne menjam više ništa...jel zna neko koja je fora s ovim izmenama, komplikovano do moga...

Па што се тиче тих аутоматских измена, фора је у томе да у току рунде, ако теби неки играч из првог тима не буде играо целу текму, онда се он аутоматски мења са првим играчем на клупи. А ваљда кад су те "ручне" измене, онда ти можеш да изабереш да избациш играча из поставе и да ставиш неког другог. Али ако је играч остварио неке поене, па га ти замениш, они се ваљда не рачунају.

Е овако сам ја разумео. :)

Пазите овако, можете да играте различите формације. Ово су могуће формације:

3-4-3
3-5-2
4-4-2
4-3-3
4-5-1
5-4-1
5-3-2

На почетку ће ваши играчи да буду поређани у 4-4-2 формацију. Да би, нпр. променили у 4-4-3 потребно је само да убаците једног нападача уместо једног везног играча. Тако је са свим другим променама. Ако хоћеш сад са 4-4-3 да пређеш на 3-4-3 убациш само једног везног уместо једног одбрамбеног.

Позиција на терену није битна. Нпр., ако желите вам је Дани Алвеш приказан као штопер, то нема везе, иако је он десни бек. Ако вам је Красић приказан као централни везни, нема везе, иако је он десно крило.

Ако вам ишта треба, јавите да помогнем.

Hvala obojici, pročeprkaću malo, valjda ću se snaći.

Jebo te, koje smo legende, dva fantazija igramo... :)

Опуштено, што их више играмо то је већа шанса да се на неком и победи...

Људи, ако се пријавите за овај фентази, јавите у овој теми како би лакше водили евиденцију.

ja sam vec odavno bio napravio tim :) i trazio sam jos neku ligu u kojoj mogu da igram :) nisam bas spretan u ovome, ali volim da se sprdam :)

Владо, кажи ми само како ти се зове тим, видим да су се двојица пријавили, а нису јавили? Један од њих си ти, а други би требао да се јави...

Чији је тим Falling bricks?

moji su scorpionsi ;)

REgovan sam ja tamo... Peki pošalji mi kod za ligu.