Prijava

sva sreća pa nas ne prifatiše u Jevropu :)
Mi smo dobri sa Kinezima. Pogotovu onim u 70-om bloku.

Mada ništa ja u to ne verujem dok Milan Tarot ne potvrdi....

Samo se vi zajebavajte, moj je stric otkop'o nauružanje, okupio bivše saborce iz 'Mandine čete' i odradio bazične kondicione pripreme na Velebitu. Ima još 2 dana kardija pa prelazi na masu dok ne počne to najavljeno sranje (sve ovo stoji ako mu u međuvremenu ne pukne čir na dvan'estopalačnom, onda se može jebat').... S Velebita poručuje: blitzkrieg do smrti, nema zarobljenih. Mogu vam reć' da se ne zajebava. Jedan je u Pofalićima uzvikno 'ALAH SE RODI, VAISTINU UEGBER!' i streljali su ga, za primjer ostalima.

Jebes ovo skoro sam natrcao na klip po kojem je smak sveta trebao da bude 2007. pa 2008. i tako dalje, ljudi nema sama sveta lazemo se mnogo,sami cemo prejebati planetu nece je ni Sunce ni nigger rupa...

Ma, pustite bakutu... Jeste čuli da se pojavila neka Kremanska kobra? :))))))

Ljudi, ako ste pažljivo čitali baba Vangin tekst, videćete da Srbija ladno 2016 godine ulazi u EU! Ne laže ni Boris i Dinkić! :-)

E sada da vidimo veruje li Severna Koreja u Baba-Vangina prorocanstva!? :)))

Ма, шта год да буде, ми само кренемо на Бугаре и нема да погрешимо.

Јогурте, мрш на спавање.

Ne znam da li skrećem s teme, šta imaš na sebi Milice?

Joj ljudi što se meni puca...

Ево даће теби чика Веља бону

e stvarno dugo nismo imali sveCki rat.... al ne verujem da ce biti ove godine, dogodine na prolece mozda, kad prolepsa vreme... a i nemamo mi sta da se brinemo, to ce ameri i kinezi da zarate, pa ce kinezima svakom da daju po perorez i posalju u ameriku i to je to, kraj rata, kinezi pobedili, pocnite da ucite kineski! Ni hao, wo shi saiguo ren, nimen shi tong zhi!!!!

septička jama se ope prelijeva

Thi se ptiicikao jamao se pre-li-vao

Iz kurira

Ako je verovati Baba Vangi, provodimo poslednje dane u miru!
Slepa proročica je predvidela da će u novembru ove godine početi treći svetski rat!

Da li će planeta ovaj put eksplodirati zbog sukoba dve Koreje? U ovom trenutku, dok čitate tekst, stanovi u pograničnom pojasu između Severne i Južne Koreje se prazne: ljudi s obe strane granice beže u skloništa.

Sutra počinje trodnevna vojna vežba koju organizuju Seul i Vašington, i u kojoj će učestvovati jedan od najmoćnijih ratnih brodova na planeti - nuklearni nosač aviona „Džordž Vašington“.

Zbog ove vežbe Pjongjang je pokrenuo svoje manevre, a zvaničnici komunističkog režima su upozorili da je „poluostrvo gurnuto na ivicu rata“! Verujete li sad u Baba Vangu?

Šta je pogodila
1939. Početak Drugog svetskog rata i neslavan Hitlerov kraj
1991. Venčanje Lepe Brene i Bobe Živojinovića
2000. Potonuće ruske atomske podmornice „Kursk“
2001. Napad na Svetski trgovinski centar

Šta je najavila
2010. Treću veliku kataklizmu (od 2010. do 2014)
2018. Kina će postati svetska velesila
2111. Grejaće nas veštačko sunce, a ljude će zameniti kiborzi
5079. Kraj sveta. Ljudi direktno komunicirati s bogom

JAAAAA sam se ukopao u bivšu SFOR-ovsku bazu na Ozrenu, men' ne mere niko ništ'.

1991. Venčanje Lepe Brene i Bobe Živojinovića

AAAAAAAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH pa da to nije predvidela, ja joj nista ne bi verovala!!! HAHAHHAAHHAHAAAAAAAAHAHHAHAHAH

1991. Venčanje Lepe Brene i Bobe Živojinovića

Ma daaaj... ŠKK?

Nego, šta je sa Nostrodamusom?
On je još ranije predvideo da će se u periodu od 2007. do 2012. neki 'ludi vođa' s Bliskog istoka domoći nuklearnog oružja i njime napasti Evropu.
Malo se više podudara sa Vanginim...