Prijava

Sto kaze Ciga kad ga pitaju sta ce da radi ako bude smak sveta: " Cu da idem kod brata u Nemacku!" :)))

da bre, cige su legende! :)))

ma boli me dupe za 3. sv. rat! mi smo ionako saka jada! :) iskreno govoreci...

Ma dovoljno smo najebavali kroz istoriju, valjda nećemo opet. Treća sreća? :)

Čitao sam ovo i ranije...
Ubeđen sam da baba nije sve, baš ovako interpretirala... Znam da je imala vrlo uspešna predviđanja, i zato ću sve ovo uzeti u obzir, iz prostog razloga što:
-Zamislite mom paradedi, pre sto godina, da je neko rekao da će se ljudi međusobno slušati preko male kutije, iako su čak preko brda!?
-Da će se gledati preko male kutije, iako su preko DVA brda!?
-Da će moći da stigne iz Niša u Beograd za samo JEDAN dan!!!
-Da će se njegovi paraunuci manuti zemje i otići da žive u grad!
-Da sve što jede, nije zdravo, ako to ne preporuči Dr. Filgud!
...
Ma... shvatili ste poentu!
Stvari i događaji, koje mi danas uzimamo zdravo-za-gotovo, ljudi pre samo pedeset, sto godina nisu mogli da pojme!?
Da li zaista mislite, da se sve vrti oko naših generacija!?
Zar ne vidite kako svet napreduje, dok mi kucamo ovde!?
Ko može znati šta nas čeka za 50 (a tek za 100) godina!?
Ali jedno je sigurno, to neće biti svet, kakav danas poznajemo!
I šta god od onih proročanstava da se ispuni, ili ne ispuni...
Mi nećemo biti tu da vidimo!
Umrećemo strašnom smrću, mnogo pre što se nadamo (i to ne zato što Baba Vanga, tako kaže, već zato što smo govna ljudska, i neće da nas prime u EU, i mi ćemo morati sami da se jedemo međusobno, jer će nam Turska uvesti sankcije, i nećemo imati šta da jedemo!)!
Evo, živi bili pa videli, ''Teško vašoj deci'', tako mi rekla jedna baba!

Ispade da cemo za 500 godina da zivimo u mraku pod vodom, a da cemo svi biti muslimani i ziveti pod komunizmom xD ova baba negira samu sebe... prvo kaze, evropljani vise ne postoje, a posle kaze mesanje azijata i evrpoljana... svasta

Pise "bice jako malo evropljana",
Nego, i Tesli su se smejali kad je izjavio da ce za manje od 100 godina, sprava velicine kutije za sibice, moci da se koristi kao sredstvo komunikacije sa celim svetom. Stvarno nisam skeptik u vezi ovoga, mada za ovaj rat 2010 mi je bas i nelogicno, i ovo je sigurno bezvezna izmisljotina. Sto se tice naucnoh stvari, kako se sve menja, ne bi me cudilo da se vec nocas u 02:00 probudim da pisam, napolju dan, odnikud se cuje "ovo je test, nemojte paniciti, ovo je samo test" :p

Ovaj matori šišmiš nije predvideo svinjski grip.

Baba Vanga = FAIL!

VErovatno zato sto grip ne postoji :D
Al je mogla da predvidi "2009 godina ce kasnije biti poznata kao godina obmane" :D Svejedno nije...
FAIL :D

Zar ne vidite da je rat počeo?

za cirka 18 dana mozemo da pocnemo da ga ocekujemo ??!?! :))

Jaka muda ,isto ko kad bi ja napisao knjigu "Za 200 godina bices mrtav" pa ti reci dal nisam pogodio,nebuloze bre ....

Dragi moji, pa nije baba vanga jedina koja je prorekla treci svetski.Citala sam u jednim novinama da je jos neko prorekao da ce biti treci svetski, u novembru 2010. godine da ce poceti.A i ko prati malo nesto, van ove srbije i sve to, realno gledano ima sanse za ratom i te kakve sanse.....

Nije nista iskljuceno.. Sta vise vidite sta se desava pricalo se da ce se sve desiti zbog ekonomske krize.. Pogledajte Grcku samo sta se desava, Izrael, onda jamajka.. Pocelo je!

Maje kazu da ce d`izginemo 2012, ova baba otera do 3000 i neke jos ukljuceno bezanje u druge sisteme, a oba su navodno nepogresivi, takodje ukljucite nepogresive i vidovite Miku, Peru, Ziku, Milana, i teta Rajku i ostale koji su predvidjali smak sveta na svakih 5 godina pocevsi od Kosovskog Boja... i oni bili nepogresivi...

poenta je da se najlakse upijaju prorocanstva o kataklizmama od onih koji kazu jmir na zemlji tj. da se na strasna prorocanstva mnogo vise obraca paznja... pa se zatim javljaju prorocanstva o novom svetkom poredku koji ce nas zadesiti 2012 ciji nas predvidjazi veoma debelo ubedjuju da ce ga biti pa smak sveta 2012,bese tako i za neku godiu pre 2003 valjda...sto se mene tice ova zena samo htela da pveca publicitet pred kraj zivota

Uzmimo u obzir sledeće činjenice:

1. Tehnologija svaki dan napreduje, tj istražuju ćelije, bave se mutiranjem ćelija i proizvode bakterije. Svinjski grip je velika prevara. Zašto? Da bi imali veći profit. Od običnog gripa godišnje u Srbiji umre hiljadu ljudi a toliko je i umrlo prošle godine. Svinjski grip ne postoji. Rade još mali milion stvari za koje nikada nećemo saznati ali ćemo osetiti.

2. Tehnologija na polju mašinerije je toliko napredovala da proizvode u tajnosti kojekakve letelice, i explozivne naprave. Samo u Americi se godišnje napravi po 3 letelice, po 5 hemijskih bombi i drugih naprednih oružja. Šta mislite šta rade Rusija i Kina? Duplo više.

3. Čipovi, odličan način da kontrolišu ljude.

4. Šta mislite zašto prave slike u vazduhu? Da bi obmanuli narod kad dođe 2012. Smešno? I meni je smešno. Kraj sveta neće biti. A oni će se igrati sa narodom.

5. Igraju se Boga, stvaraju veliki prasak i novi život. Šta mislite koji su njihovi ciljevi kad to rade?

Zaključak je da ove činjenice je ustvari rat izmedju dve sile koji samo što nije buknuo. Potrebno je samo malo.

Opa ljudi jos samo mesec dana do pocetka kraja sveta :D