Prijava

Стефане, хвала на рецептури. Иди умеси једно пиво и утопи тугу за дефиницијом у њему а и ја ћу исто.

Ok... nego, da se mi vratimo na pivo... :)
Prste, pa u receptu lepo piše "(Рецепти на сопствени ризик!)"... :D

Imam ja recept za ceđeni sok od pomorandže, ako neko ne zna.

surovi, oftopikujes

...dobro mi ide ova kritika :D

Поморанџа је геј, али сок кажу да је укусан. Кажи нам рецепт

hvala na konstruktivnoj kritici. napisaću recept na adekvatnoj temi. dopada mi se ova tema zbog ovoga.

Дакле, користите сок да бисте нам отели поглед од Кваса, Пића Богова? Неће моћи! Не! Окусићемо и ми Квас и постати Синови Озирисови, баш као и ви, кад тад!

Ovo mi je omiljena tema.

Pomorandza nije gej, pomorandza pruza otpor kada hoces da je ogulis. Mandarine su gej.

Џни је у праву, ово је обмана народа! Идем да пишем књигу. Радни наслов: критика моћи модерирања.

Мандарине су убергеј

Све теме на овом форуму су исте.

нектарине су онда метро..депилирају се...

Ниси у праву, нектарине су секси и женствене:
http://www.youtube.com/watch?v=XuAkPb-aAIA

Да не испаднем спемер, упућујем критику оном модератору који је обрисао дефиницију која је ем сленг ем поучна http://vukajlija.com/pglu/53400. Где је ту логика?

ma pusti... budala.

Банане не воле сунце онда... брзо се љуште.

Колико је пре пар месеци овај форум био кул у односу на данас. Ствар би кренула бесомучним спамом на "питање(аутор)-одговор(модератор)". Развила би се у посебну тему са коректним називом (Шта Вам смета код модератора?)

Кренуло би такво зезање са тематиком овај - оно; онај - ово, псовка, бан, Џимијева голема мочуга, Цара који све живо прозива, Чича који пише МУдератор, Тулумбаћ који хоће да каже да су сви дебили, опомена, бан, бан, театрални одлазак са сајта, присећање на рад аутора који шмрц, више нису са нама(на сајту), чепљење модераторима, прозивка због чепљења .......... - ЛОЦК.

До следеће прилике:).

Сада ово? Сморчина.

Demokratija ne postoji... nigde.
Ali postoje određena etička načela, kojima se može pokazati kultura i visok nivo svesti. To važi i za Vukajliju.

Iju! Kad sam ja to hteo da kažem da su svi debili?

E sad, mozda ce neko misliti da ja pokusavam da kazem da je vecina ljudi koji glasaju blago ometeno u razvoju. Da, bas to i pokusavam.

Мор'о сам, овај ми је омиљен. Кад би било "омиљених постова/коментара" то би био овај, без дилеме.

E. vidi stvarno. Sad se setih. Jebiga, to mi je jedini greh iz mladosti. :)

Мор'о сам, овај ми је омиљен. Кад би било "омиљених постова/коментара" то би био овај, без дилеме.

Размишљао сам да отворим овакву тему. Имам већ неке кандидате.