Prijava

Prema jednoj urbanoj legendi,jedan sport je bio zabranjen za zene,bilo je dozvoljeno samo muskarcima da se njime bave,pa je na osnovu te cinjenice dobio ime. Koji je to sport?

GOLF

E koliko je trofeja osvojilo JSD Partizan ove godine?

Jeste golf,postoji prica da to znaci Gentlemen Only Ladies Forbidden,ali je to ipak samo urbana legenda,jer kad je golf nastao,akronimi nisu bili u upotrebi u jeziku

Prvu titulu najboljeg fudbalera Evrope 1956. godine osvojio je koji igrač? Isti igrač drži rekord po tome što je profesionalno igrao fudbal do 50-e godine. Bio je Englez.

Nije, Šilton je tad imao 6-7 godina.

Pada mi na pamet jedino ser Stenli Metjuz

Jeste Metjuz, teraj dalje.

Nek postavlja ko hoce,nemam inspiraciju

Aj da zivne kviz...

Kako se zove argentinski golman koji nam je cetvrtfinalu u Italiji '90 odbranio tri penala i poslao nas kuci?(Dva je odbranio+Piksi pogodio precku)

Al' je zivno jeb'o mater svoju...

Која је једина репрезентација која је успела да прође групу на СП са свега 3 (три) освојена бода, што је најмање од свих који су икад прошли?

Kako se zove argentinski golman koji nam je cetvrtfinalu u Italiji '90 odbranio tri penala i poslao nas kuci?(Dva je odbranio+Piksi pogodio precku)

Goikočea.

Која је једина репрезентација која је успела да прође групу на СП са свега 3 (три) освојена бода, што је најмање од свих који су икад прошли?

Slovaci ako se nisam zajeb'o.

Тј. ја сам се зајебо. Јесу Словаци ако се добро сећам. лололо

KOJI FUDBALER JE BIO KAPITEN NACIONALNOG TIMA NA 4 SVETSKA PRVENSTVA? ČETVRTO MU JE OVO SADAŠNJE.

Kako se zove, mogu slobodno da kažem, najbolji šestoprsti golman svih vremena?
hint: mnogo je dobar, jebe kako brani

Која је једина репрезентација која је успела да прође групу на СП са свега 3 (три) освојена бода, што је најмање од свих који су икад прошли?

Ja mislim da je i Cile '98 prosao sa tri remija ako se dobro secam.

Edit: Sad sam proverio,u pravu sam

hint: malopre izvadi maestralno nejmaru loptu iz gola