Prijava

Ae nešto lagano, čisto da se kviz kotrlja...

Ko je jedini igrač koji je u svojoj ruki NBA sezoni bio najbolji strijelac lige?

Ћоби Ћбрајант

Хаким Олаџувон.
Његово име и не морам да тролујем лололо

Nije. Radi se o vjerovatno najdominantnijem igraču svih vremena.

Вилт Чемберлејн...

Dabome, jedan i jedini. Aj da ubacim i jednu random zanimljivost:

Košarkaš Dalasa Čarli Viljanueva ima trojicu starije braće. Sva trojica se zovu Robert.

Паде ми на памет нешто, ајде да покушам... Нови начин постављања питања.

Ово је скриншот стартне поставе једног тима, са једне од легендарнијих утакмица у историји фудбала.
http://i.imgur.com/Lj0LnAQ.png
Погодите бар пет играча.

odlicna ideja, ali malo tesko jbg, daj neki detalj i jesu li rasporedjene zastave od golmana pa do napadaca ?

Dudek, Finan, Karager, Hipija, Đimi Traore, Ćabi Alonso, Luis Garsija, Džerard, Rise, Kjuel, BAROŠ

Dudek, Finan, Karager, Hipija, Džerard, Ćavi Alonso, Šmicer, Kjuel... Jebem ga, htio sam sve da nabrojim. Izvući ću se i reći da navijam za Junajted :D

trebao sam da znam stevan -> liverpul -> jedini uspeh u istoriji kluba -> finale ls lpool-milan

Браво, Матијасе, 11/11.

И да, ово је било донекле и лако, јер сам ставио баш Ливерпул, али могло би да буде занимљиво са оваквим начином постављања питања.

Da, odlicno je. Fazon postavis sliku, i pitas koji je igrac, ili koji je ovo dogadjj, i sl. a i tesko se gugla tako.

I slobodno podigni kvotu na recimo 6-7, ali da u opticaju budu stvarno poznati timovi. Nije ovo ni toliko lako kao što se čini.