Prijava

@zyclon, nije cilj da vidim ko mi je lični hejter, nego da se utiče na ljude da ipak malo razmisle o definiciji pre nego što glasaju. Kako god bilo, mislim da se dobre ili loše strane ovakvog rešenja mogu videti samo u praksi.

"može da bude i Kurd, ali ako mi se ne sviđa definicija dajem minus i to je to."

Ovo je brate, poslednji stadijum objektivnosti. Kad Kurdu das minus :)

Zašto polaziš samo od sebe? Pa ne razmišljaju svi ljudi isto...neki uopšte ne čitaju, nego lupaju napamet. Uostalom, ne bih da se više oglašavam, da ne komplikujemo. Treba još ljudi da se izjasni.

ovo je dobro, 'moze da bude i kurd'! :-) praksa uvek pokaze bolje, u pravu je troublegum. i ja prvo citam defku zy, i onda dajem ocenu. ali buraz, ima clanova ihahaj koji to ne rade, vec prvo gledaju autora.

Pa sta ce tek gledati kad znaju da ce se videti kako su glasali?

poenta je da suvise ljudi hejtuje, kvalitet se srozava na sve moguce nacine, do sada se to jos nekako drzalo na uzici, ali mislim da u buducnosti bas i nece moci. ima mnogo predloga za unapredjenje i odrzavanje sajta 'kako bog zapoveda', i ovo je jedan od njih. mozda malo radikalno, ali bolje tako. moje misljenje. :-)

Hahaha
Izgleda jedini ja ne primecujem to "naglo propadanju Vukajlije u ambis". U svakom periodu je imalo kvalitetnih autora i onih drugih. Tako ce uvek i biti. Stalno se govori o tome kako je sve gore i gore, a meni sve isto :)

evo ga i moj konkretni predlog, pa dodjite i tamo -
http://vukajlija.com/forum/teme/1161

:-)

Slazem se sa zyclonom, losa ideja. Sta ces uraditi kad saznas ko ti daje minuse? Ako ces ostati ravnodusan, zasto bi uopste morao da znas ko je tvoj hejter? Ako ces mu uzvratiti, obojica cete okupiti ekipu i pocece opste deljenje minusa. "No win" situacija u svakom slucaju.

Šalu na stranu,ne podržavam inicijativu. Sujeta je gadna stvar.

Uostalom modovi imaju već ovu evidenciju i reaguju u slučaju hejtovanja ili plusiranja.

Jebiga, izgleda da je problem što zbog svoje miroljubive prirode ne shvatam o kakvim osvetama svi vi pričate i što svaku kritiku shvatam kao podsticaj. A ovog sa pičkastim epitetima ne bih da komentarišem

Suosjećam sa protivnicima ovog prijedloga. Ionako ima već previše ljudi koji daju nekome pluseve samo zato što su "prijatelji". Ovako bi non-stop bilo raspravljanja tipa zašto ta i ta def ne valja, bolja je od tvoje itd. Prijedlog je totalno bezveze. Puno više mi se sviđao onaj da se ne vidi čija je definicija dok je ne ocjeniš...

hmm...sve za visi cilj! moze! to je konacno moje licno misljenje. :pp :-)))

taj predlog je nerealan jer bi trebalo ukinuti stranu gde vidiš (samo) nečije definicije.

Pa ne moraš ih ni gledati...Ako naletiš-naletiš i kraj priče.
E onda bi se iskorijenilo mrzovanje, koliko-toliko...

Sakrivanje autora
+potpuno nepristrasno ocenjivanje
-nemogucnost pracenja omiljenih autora

Ako te interesuje def omiljenog autora, nek ti kaže kada napiše nešto novo i kraj priče.