Prijava

-Izpeveterisao pola pičadije sa Vuke, ali i dalje nisam jeb'o nijednu.

Marvelus, jebe se uživo, a ne preko pvt-a.

Marvelus, jebe se uživo, a ne preko pvt-a.

Pa vidim ja nešto ne ide... :))

Ahem. Da se ispovedim. Otkad se milica razmodovala, sad mi je još više hoćnija. Milice bejb, dođi na njes!!!111!!

Neemam niiišta za prijaaahvit! :Dragan Jovanović soundtrack:

Намерно сам јебавао Пекија д џема, док је бијо мод, било ми интересантно јер се прима. Од кад га је Јукент хендл д трућ исеко 246:-3 у слагалици одлучио сам да иако поново буде мод искулирам ту спику турирања. Жао ми јебено...

једном сам ставила једну своју дефиницију на насловну, али никад нећете извалити коју.

ко погоди коју сам своју одабрала имаће прилику да сазна да ли је у праву, помоћу мог потврдног одговора

СИТНА АЛИ ДИНАМИТНА?

ТРНОВА ГУЗИЦА?, ФЕЈЗБУК?

Хехе лепо читуцкам наслове и делим минусе, не читајући дефке, зато што знам да се самопромовише и сквиртује када јој читамо дефке.

хахаха јеботе сад ме подсећате на моје ментолске дефиниције, морам прекинути ову агонију.
не, у питању је ова http://vukajlija.com/brada/462786 лолол

Ја кажем да је ова ђе свима даје сисе.

ЕДИТ ем сам омашила, ем сам окаснила

a daaaaa... nisam to dokučio!
to ono, džabe jebeš ako se ne hvališ! :)

Dolazim u napast da uopšte ne ocjenjujem pošto me novi sistem opasno nervira.

haha, sirotinjo idi pravi reakcije! lolo

тишти ме већ неко време што сам одабрала своју, али самхаин ме је наговорио, сматрао је да пројекат сретен напредује преспоро

Наравно да те нервира када имаш двеста хиљада дефиниција, и од њих само 3 ОДАбране. Док су тамо аутори који имају по 10 дефиниција, и пет од тих одабраних, хехехехехе

haha, sirotinjo idi pravi reakcije! lolo

Popušim i ja tebi, hehe

тишти ме већ неко време што сам одабрала своју, али самхаин ме је наговорио, сматрао је да пројекат сретен напредује преспоро

Ja još ubeđen bio da je to moj srednjoškolski drugar Sreten, koji je u sinagogi ostavljao fotokopirane šehade uz natpis da će islam prevladati!

Док су тамо аутори који имају по 10 дефиниција, и пет од тих одабраних, хехехехехе

poput onog vlarnisbana npr