Prijava

Avatar-zbog priče,toliko je bilo sličnih filmova,samo se razlikuju ona plava stvorenja,fuj.

Америчка лепота - Ако још једаред будем видео ону мега-патетичну сцену са кесом, упуцаћу неког.

:) амин

Изгнаник - добила сам неку реуматску нервозу у ногама од досаде.
Бенџамин Батон - мислила да ћу да свенем док га одгледам.
Онај филм кад Ентони Хопкинс глуми црнца (Ко глуми црнца?, - Ентони Хопкинс., - А?) То ми је некако помија од филма.
Зелена Миља - Имам неки пик на Том Хенкса а и патетично ми је.
Гај Ричи ин џенерал, све једно те исто.
Син Сити - можда зато што сам женско.
Гуд Вил Хантинг - бљак
Догма - брука и срамота
Пи - имам утисак да се овај филм многима допада на силу
Коцка и јебена Хиперкоцка - ретко глупи филмови са очајном глумом (у једном моменту риба која је математички геније два минута размишља да ли је неки парни број прост).
Плажа - тенденциозна глупост
Ријелити бајтс, Неприлагођена, Мементо, Чоколада, Блистави ум, 21 грам, Матрикс, Контакт, Ћинема парадизо итд.
Видим да се спомињу Муње али мислим да то није за ову тему. О Анђелима да не говорим.

Abe dabe, sad sam se setio! Elephant man, voljenog mi reditelja Dejvida Linča.

Kakvo je to poigravanje patetikom i emocijama, kakav mučan utisak ostavlja cela ta bedna priča o nakazi, ružnom pačetu, spolja grubom i naizgled odvratnom, a unutra nežnom, ipak, ljudskom biću.

Za ta Holivudska sranja koja navodite, ne želim da dajem nikakve komentare. Odavno ja pišam po tome. Ovde serem po kvazi-umetnosti.

Dream catcher (Teletabisi imaju bolju priču od ovog filma), Judge Dread (kič - za očekivati od Stalonea), Paklene ulice ( izdrkavanje i preseravanje)....

"Vanilla sky" je po meni najiritantniji film ikada.

Osećam se kao crna ovca kad god gledam neku američku ljubavnu komediju. Uvek me iznenadi što neko zaista pada na tako patetične scene.

Bukvalno svi filmovi sa Dolphom Lundgrenom me teraju na povraćanje.

Osećala sam se kao crna ovca kada sam gledala japanski "Ringu" jer me je neko pre gledanja filma ubedio da je to najstrašniji horor svih vremena (da ne pričam da me i dan danas to ljudi ubeđuju), a bukvalno sam ceo film čekala da se desi nešto bar malkice zastrašujuće. Verovatno niko nije ni gledao japansku verziju filma.

Hajde da se volimo II

Ne znam, meni se on baš dopada.

Meni nema niceg slatkog u toj AMeliji Pulen! stavise.

Mislio sam da je tema "Film zbog kog se osecate kao crna ovca jer se nikom drugom osim Vas ne svidja", to bi bila bas gotivna tema.
Ali imam favorite i ovde.

Ako izuzmemo filmove koje ni ne pomisljam da gledam (Avatar, Bond, Prstenovi, Ratovi zvezda), smatram relativno do izuzetno glupavim hitove:

Godfather(s); No country for old man (budiboksnama!); American Beauty; Inglorious Basterds...oni oko kojih se ne galami previse nisu predmet ove teme.

Ajd, digni tu temu! Ilću ja. Evo, ja ću.

Đems Bond, Avatar, Indijana Džons, Šindlerova lista i tako te gluposti. Ima sigurno još, ali se ne merem sad setiti. E da, i Majkl Dudikof me opasno nervira.

Путовање у средиште земље-спорадично занимљив,али углавном тера на хркање.

Hell ride-као,фол,бајкерски филм. Губљење филмске траке,ништа посебно.

Онај филм где Чак Норис глуми камионџију-ако неко зна,нек ми пронађе наслов. Нихт посебно.

Air Force One- :пита се зашто је уопште и споменуо то њесра:

Титаник- :иде да повраћа и потом разбија све по соби на сам помен тог исфолираног препотентног холивудског токсичног избљувка од филма:

Кустуричин опус: иако Куста има одличан смисао и око за кадар,филмови су му,једноставно,превише сељачки за мој укус.

True lies- филм са Шрафценегером који је смешан колико је глуп. Филм се на моменте претвара у пародију. Ниђе везе.

Биће још и зато не мењајте канал.
:блок реклама:

Zona Zamfirova.

Nikako mi ne ulazi u glavu kako enko to govno može da gleda duže od 5 minuta, a kamoli više puta, što je najčešći slučaj.

:наставак:

Било шта са Џонијем Депом (осим ,,Пирата са Кариба'')- из једног простог разлога: МРЗИМ ЈЕБЕНОГ ЏОНИЈА ДЕПА! Ајд ми сад шаљите претеће ПВТове,ал ја га,једноставно,не подносим. Прецењен је.

They live- филм од којег сам очекивао више.

Runaway- Типично срање осамдесетих са Томом Селеком у насловној улози. Флим је,иначе,познат по томе што се у њему појављују неки роботи-пауци који прскају киселину.

:to be continued:

KLint Istvudov REDITELJSKI opus.
primer> Gran Torino na primer. Definicija sranja.

Zikina dinastija-jebote, zasto ljudi svrsavaju na taj primitivni turbo folk humor,10 filmova sve iste fore i svaka prepuna prostakluka.To su, zapravo, Kursadzijue iz 80-ih.
Lajanje na zvezde-zasto su Bercek i Diklic kompromitovali sebe pojavivsi se u ovom sranju?Meni je i Kasandra bolja od toga.
U raljama zivota-Nista precenjenije od nasih ostvarenja video nisam
Karlitov put-Da se razumemo, volim ja De Palmu, a i Pacina, ali ovaj film je stvarno vec vidjeno iz Skarfejsa, manje vise.Razvucen, bez narocite price, kako Pacinu i Palmi nije bilo dosadno da rade film koji toliko lici na prethodni zajednicki projekat.
Titanik-Nit popularnijeg filma, nit veceg sita.
A sto se tice Kusturice, ja mislim da mu je jedino Otac na sluzbenom putu precenjen.Ta tema se jednostavno morala bolje obraditi.Ali zato Doli Bel, Andergraund(narocito serija), Dom za vesanje i Zivot je cudo-cista 9-ka.

Slemdog milioner...
Po meni kratko i jasno - Tresla se gora, rodio se miš..
Toliko pompe, bla bla, toliko oskara... nista posebno

Gledajući ove vaše komentare ja se osećam ko crna ovca jer mi se sviđa Crna mačka, beli mačor.

A od ovih poznatih koji mi se ne sviđaju...Gospodar prstenova.

A od ovih kao umetničkih...Onaj idiotski, nenormalno glupi film sa Belmondom, ne znam kako su ga preveli, znam da je Godard režirao, al meni je muka od tog filma, a svi ovi što kao prate film, mi ga hvale. EDIT: Setio sam se, Breathless...a za divno čudo Alphaville mi se sviđa...
Onda onaj valjda Felinijev, kad se onaj popne u drvo i traži ženu, ta umetnička italijanska proseravanja ne volim...I naravno pošto mrzim ruski jezik, mrzim Urgu, Rubljova, Solaris i slična ruska goveda koja sam gledao. Mnogo mrzim Ruse.

Ja volim nastavke i kombinacije filmova...eto....a svi drugi manje vise ne vole......jebiga sta da kazem,izgleda da samnom nije nesto u redu :))

A sta mislite o filmu "Johnny Handsome" sa Rurkom?Meni je film odlican a nisam cuo mnogo ljudi da im se svidja....

Pulp fiction - uopšte ne raqzumem zašto se ljudima sviđa ovo sranje
Od sumraka do svitanja - povraća mi se kad od nekog čujem kako je to mnooogo dobar film. kršina od filma.
A od domaćih ne razumem zašto ljudi toliko vole Žikinu dinastiju. Jeftino i glupo.