Prijava

Ворнере, не знам којим средстима и каквом пропагандом су се дочепали овога, но небитно, не мијења ЧИЊЕНИЦУ да је Валт Дизни фекалија у најгорем облику. Праве анимеције када год их заболи абдомен и морају да избаце енормно говно.

Em to ,em su satanistička produkcija , i bave se sublimalnim porukama.

Zajebancija brate , zajebancija.

Волт Дизни говно. Варнер Брос има шмека. Али зато аниме јебе.

Šta žene žele - jernostavno mi se ne sviđa
Ghost rider (kako je ovo prevedeno kod nas?) - opet sranje zaplet pojačano Kejdžom koji čini sranjem sve u čemu se pojavi
Fast & Furious (opet ne znam kako su kod nas preveli) - nisu mi zanimljivi nadrndani filmovi sa nabildovanim mehaničarima namazanim mašću, bolje da su uradili fotosešn sa Vinom

Николас Кејџ се уопште не уклапа лоше у дефиниицју глумца, све док га је брига за исту. Нажалост, њега боли курац за улоге, чист минимализам.

Али зато аниме јебе.

+iljadu

Како, бре, Николас Кејџ може да буде срање? 'Ало, бре! Ае да ти се не свиђа један његов филм, ал' да је све срање где он глуми... Слабије.

mašite temu, ne priča se ovde o goust rajderu i fast en fjurijs i filmovima koji su sami po sebi govno, već treba da ispoljite unutrašnjeg hipstera i kažete koji vam je film, iako opštepriznat kao dobar, sranje

koji vam je film, iako opštepriznat kao dobar, sranje

300

Šošenk. 'Nači bukvalno su mi ga ljudi oko mene i neki na netu zgadili. Film je dobar, ali je precenjen u tri pičke materine. I da, jesam ja jedini kojem Let iznad kukavičjeg gnezda nije instant svrš film? Jak je Nikolson tu, mnogo, ali ja kad sam ga odgledao, nisam bio nešto ultramegagiga oduševljen. Voli mi je smorčuga teška. Neću da pominjem filmove vrste Sraršip trupers (onaj 'de igra ona ultramegagiga moćna pička Denis Ričards, zbog nje sam jedino i nastavio da gledam film) jer se isti retko kome sviđa. Ima ih još dosta, ali me mrzi da sad razmišljam.

Hari Poter - Knjige volim, al Daniel Radcliffe NE ZNA da glumi.

jesam ja jedini kojem Let iznad kukavičjeg gnezda nije instant svrš film?

Не свршавам, али то је заиста једно од бољих остварења икада. Спада у мојих топ пет икада. Шошенк, прича о искупљењеу и срце парајућем пријатељског односу са добром квалитетном глумачком поставом, као и глумом уопште. Никако ми није најбољи, али јесте добар филм.

I da nisu filmovi, ali Naruto, Pokemoni, digimoni i ostala govna....stvarno ne razumijem sta je tu dobro...pokusao sam da shvatim ali nikako ne mogu

I da nisu filmovi, ali Naruto, Pokemoni, digimoni i ostala govna....stvarno ne razumijem sta je tu dobro...pokusao sam da shvatim ali nikako ne mogu

To je sve teška komercijala, imaš manje poznate Anime koje su zlo dobre.

Хенговер... Толико срање од филма у животу нисам гледао, и није ми јасно како неко може да сматра онај промашај КОМЕДИЈОМ?! Једноставно, шит, шит, шит, и нисам се насмејао ни на једну једину јебену сцену.

Тестера (сви делови).. Шит ко шит... Једино су мало занимљиве сцене кад их малтретира, иначе је жестоко срање, али жестоко...