Prijava

Novi album mi se ne lepi, ne klizi, ne mami... nova postava (čitaj: nema originalnih gitarista) je možda ok, ali opšti utisak je da sem podsećanja na ljubav iz mladjanih dana i plaćanja duga prošlosti, novi Gansi ne nude ništa drugo. Ići na koncert da bi celo veče čekao nekoliko pesama iz osamdesetih je malo... tja...

Ја сигурно идем. Искрено ми пуца мочуга за буђавог Слеша и осталу братију.

ja idem iako ih ne slusam mnogo puno..

jer ovakva prilika se mozda samo jedanput u zivotu pruzi..

Naravno da ću ići!
Ipak je to jedinstvena prilika da čuješ neke od najboljih pjesama u originalu!

I ja baketa gotivim mnogo. Šteta što verovatno nikad neće kročiti na tlo Srbije.

Bila sam na Gansima u Pragu davne 1992. godine, tada su na Strahovu odsvirali 20 sada već legendarnih hitova, počeli sa "It s so easy", a završili sa "Paradise city".. Plašim se da bih se sada razočarala i pokvarila onaj utisak koji me drži sve ove godine. Čak i dan danas kada čujem neke stvari, bubnji mi u ušima, kroz vene mi protiče atmosfera tog nezaboravnog koncerta. Ova Demokratija mi nekako ne leži, a kao što već neko reče, malo mi je trulo da dam 35 e za dve tri stvari koje volim. Daj Bože da se ne pokajem!

Ja idem, ovo je verovatno jedina prilika da ih cujem. Meni su Gunsi i bez Slasha fenomenalni, Slash je malo precenjen kao gitarista, znam ljude po BG-u koji bolje sviraju od njega.

Ja takođe idem, a i poprilično ih gotivim generalno.

Idem s ujakom. Dolazim u Beograd sutra ili u četvrtak.

Baš se nadam dobroj svirci.

aaaaa
# 02. Welcome To The Jungle
# 03. It's So Easy
# 07. Live And Let Die
# 09. Rocket Queen
# 12. You Could Be Mine
# 14. Sweet Child O' Mine
# 17. November Rain
# 20. Knockin' On Heaven's Door
# 21. Nightrain
# 24. Paradise City
Jel oni hoće da ja umrem tamo? :D

Nema one in the million, ni pejšns, ni dont cry. Da su dve bar na listi, otišao bih. Lepo se provedite.

jer ima jos karata?

Teško da ćeš naći išta ispod 5 soma ako i to nađeš.

ma ne idem ovako pitam
kad je sledeci koncert nekog veceg benda u Bg?

Vizarde Don't Cry bi trebalo da bude valjda ovaj instrumental jam, posto Axl vise uopste nece da peva pesmu.

Misliš ne može (: