Prijava

koliko mu košta procesor za glas? :D dobar je jadni axl, al ništa bez sleša i izija na martinima :)

pogledaj ovo, sumnjam da jesi. to je tek treći put da izvode tu pesmu.
http://www.youtube.com/watch?v=pUZ5fS7QJCU

Ova verzija je odlicna! Odma' mi ide u mobilni. :) Iako mi je ovo jedina sansa da ih vidim, potpuno sam se razocarao kad nisam video My Michelle na spisku pesama.

Nego sam cuo da jos ostalo nekih 'iljadu karata.

Bilo je fenomenalno. Kasnili su samo pola sata. A koncert je trajao kolko oćeš. November rain je pokidao sve :D Toliko, idem da spavam

Људи напишите овде извештаје, ја то волим да читам!

Blago tebi. Zar ti nisi u zatvoru?

A da, snimate film.

Bilo je sjajno, iznad svakog ocekivanja, a bojao sam reakcija publike.
Slash i Duff mogu da se nose, i nisu potrebni. Sweet child of mine je zvucalo nestvarno, mislio da se nikad vise nece izvesti performans kao sa pocetka 90ih. Ne znam da li whole lotta rosie bila u protokolu, ali mi je odusevila. Jedina zamerka - you could be mine je mogla bolje zvucati. Axl-a i dalje sluzi glas, samo mu fali malo truda. Dovoljno govori o koncertu to da su i predgrupe bile odlicne.

Bilo je fenomenalno! Axl peva sve pesme iz originala kao da ima 20 godina, gitaristi su ubice, odvalili su svirku. Sve je bilo na vrhunskom nivou. Slash moze samo da place. Ovo su mi najbolje potrosene pare u zivotu!!!

I zastavu ste zaboravili na Sweet Child o Mine!
http://www.youtube.com/watch?v=_E909wKKjPo
Ali meni je ubedljivo najbolji deo koncerta JU NOOU VER JU AAAR JU AR IN D DŽANGL... i november rain kao što sam i napisao gore.
Mene iskreno zanima zašto su došli sa malim zakašnjenjem kad skoro svuda kasne po 2 sata? Možda im je neko rekao da ako kasne malo duže i ne izlaze jer će biti gađani svim i svačim ili nešto drugo :D

Пратио сам ситуцију, али некако нисам ни очекивао да ће каснити као на другим концертима. Баш ми је драго, волим да сви концерти код нас успеју.

Ja prosto nisam mogao da verujem koliko Eksel razavaljuje kako peva! Identično kao pre 20 godina, što kaže Čkavu.

Al' što je glumio Madonu pa se presvlačio za svaku pesmu... :)

Ja sam se drao kao magarac, danas nisam otišao na posao, promukao sam, mamuran sam, al' vredelo je. Bilo je jebeno do jaja!

Jedino je druga predgrupa smarala. Neki Kanadjani, jebem li ga. Šift je bio ok.

Inače, Eksel je na kraju bacio mikrofon liku koji izgleda identično kao on u cvetu mladosti. :)

Ali, najjača stvar je to što na celom koncertu nije bila, ja mislim nijedna šutka. Mislim votafak?

Mislim da je bilo previše ljudi da bi bilo šutke. Oni koji su mogli da je naprave su bili raštrkani po hali, udaljeni jedni od drugih. I ovako je bilo super, horsko pevanje, skakanje...

Što se garderobe tiče jes' preterao, ali ima se, može se, boli ga tuki...

Ma 'de je bilo previše ljudi... Ja sam gledao iz lože pa sam video koliko je ljudi bilo... Mnogo manje nego na, na primer, Mejdenima. A tad je i te kako bilo šutke. :)

Možda samo čudan splet okolnosti. Ali krajnje neverovatno.

Ma da, bilo je do jaja, to ne osporavam. :)

Bilo je stvarno fantastično, a i meni je to odsustvo šutke malo bilo čudno. Po meni publika je bila najtanji element koncerta, trebali smo malo žešće na sve to da odreagujemo, a što se tiče svirke, stvarno je bila je vrhunska!

Zna li neko zašto Axl neće da peva Don't cry? Nije mi jasno.

A nemoguće da ne može da izvuče, jer sam sinoć čuo u kakvom mu je stanju glas.

Gambi moze da izvuce nego valjda nece u inat Izziju koji je napisao vecinu pesme.