Prijava

Hey guys, sorry for the delay this evening. I was/am a bit under the weather and appreciate your hanging with us. peace - Axl

Sa Axlovog twittera, covek me ovim zapanjio.

Ma prso je on malo. Možda je prestao da se drogira? :)

Ja sam i dalje u soku od ovog tvita. ON veliki Axl Rose koji kasni 2 sata kasnio samo pola sata i jos se izvinjava!! To nesto nije u redu!

P.S: Axl se jedini nije drogirao u Gansima :D

Dobro, možda je sad počeo. Smirila ga buksna. :)

К'о Бајага.

Zaboravila sam reći da me je oduševila pesma This I love koju sam na koncertu prvi put čula a ganula me je stravično. Ko nije bio neka presluša, na YouTube-u ima većina pesama od sinoć.

De se nije drogiro bre, covek je puco svoje nave k'o ajduk Turke iz tandzare, pa sam je priznao da je bio na odvikavanju, surnaes puta.

Ja sam bio na eksurziji u Italiji dok je ovo bilo u BGu, ne mogu da prežalim. Dokazali su aman svima da svi HARD ROK bendovi mogu da im se sagnu da im ga poduvaju!

Dobro sad... Jesu bili dobri, al' mojne da preteruješ.

Kaže jedan da ne kažem slepac da se razočarao na Kleptonu? Ajde tu sam subjektivan pa sam prećutao al kao najjači vokal,prejebao ovo ono...Koncert je bio ok,Axl na kiseoniku posle svake pesme ok,bend trudi se da iskopira stare ganse i to je ok,deca,tinejdžerke ok,vatre,petarde i ostala čuda ok,ali zašto ZAŠTO onoliko ozvučenje...Mislio sam da će da kasni jedno dva sata ali je ispoštovao....

Nije mi to bilo to kao na Mejdenima,Vajtsnejku,Sisters of mercy...ALi ovo je bila prilika da se vidi Axl i da se "čuju" neke pesme (koliko god je mogao da izvuče)....

Na skali od 1 do 10 od mene 7

(Prvo mesto naravno drži Klepi pa Vajtsnejk pa Smak nekada davno davno...

http://www.youtube.com/watch?v=H_Ya7Gy82JY
najbolji video sa koncerta koji je trenutno ja jutubu :D

Ceo zivot sam ih cekala i onda dodju Axl and company.....:((((((. Ko mi je kriv, rodila sam se kasno.