Prijava

Svajcarska 1, c gora 0-2, svedska 2, makedonija xkraj ili polivreme x, i linhenstajn 3+. Kvota oko 5,5.

sta je bio sa spanulisem juce, jel igrao?

Повређен, није играо.

znaci kvota 1, nije lose..
jos veceras pargo i fernandez + i bice para.. :D

Vidim da dosta vas igra u Socceru.

Jel zna neko mozda u cemu je fora sa poenima igraca u Evroligi, da nekih "tepača" nikad nema u ponudi, bez obzira što su medju glavnim košgeterima u ekipama... Džening iz Efesa, Kerol iz Reala, Skorcijanitis iz Makabija....?

Ne ide mi lose tiket. Nego jebena austrija promasila penal a treba mi 3+. Ovo ostalo za sad ide

веома лако дуплање новца. да ли то умножити на националној кошаркашкој асоцијацији и како?

jel ovo cg opet prekinuto? a posto je zavrseno prvo poluvreme, sta li mi se racuna, kao 1 kvota ili dobitna?

Није, ено иду напоље опет да играју....

Кад се заврши полувријеме рачуна се резултат постигнути...

Нећу више да играм говна и кладионице испогађам фиксева 6 и играм Шпанију 3+, ај ђе је ископах пас ми матер јеба' мутавоме да ми јеба пас матер, то ми није јасно, иљаду утакмица је преко 3 гола пало и ту паде један гол... Пааааа ово је смијешно

А шта је био разлог прекида?

Pogodili bakljom akinfejeva uglavu

Svajcarska 1, c gora 0-2, svedska 2, makedonija xkraj ili polivreme x, i linhenstajn 3+. Kvota oko 5,5.

Tako se to radi.

Crna Gora - Rusija - gost 1+ (prekinuto)
Moldavija - Švedska 2+ (0-2)
Lihenštajn - Austrija - gost 2+ (0-5)
Engleska - Litvanija - domaćin 1+ prvo poluvreme (4-0 - poluvreme 2-0)
Španija - Ukrajna 2+ (1-0) MATER IM JEBEM
Slovačka - Luksemburg 3+ (3-0)
Makedonija - Belorusija 2-3 gola (1-2)

Dakle, ne znam šta bi bilo sa Rusima, prekinuti u 60. minutu, ali suštinski kvota mi je bila oko 11. Sjebali me Španci (najmanja kvota) i eventualno Ruje, druga najmanja kvota.

Rusi dolaze 3+, lololo, doduše službeni rezultat. Ukoliko im UEFA ne uvede sankcije.

evo sta odigrah nba ali niti se razumem niti pratim tako da sam otprilike igrao, gledajuci prethodne rezultate.
bruklin minus poena, toronto dodatni poeni plus, atlanta 1, sakramento i gsw da gosti daju vise poena. kvota 13

ja stavio atlantu, klivlend i t0r0nt0