Prijava

Ne mereš tako gledati jbg

Znaš kolko puta sam gledao tako, to su i onako pare od kocke, i uvek zato pušio kurac.

U kockarnici/kladionici se ne ponaša široke ruke, zajebi.

Ma Dio. Ubacio si se

Ја сам прво мислио да Дионисио говори да ако је добитак 20 хиљада, а уплата 1000, да ставиш нпр. 500 и добијеш рецимо 2000, чисто да повратиш улог ако не добијеш оних 20. Касније више нисам био сигуран шта оће да каже.

Pa to upravo nije takvo ponašanje jbt
Uzimaš išta bolje nego ništa

Kladiš se, dobiješ pare, uložiš dio dobijenog ali ga ne tretiraš kao 'tuđe pare' jer onda upadneš u klopku igranja treće finske lige kako bi utrostručio rezultat jer "šta ima veze, ionako sam to uzeo od kladionice"

Ma to posle s tim parama šta ćeš je druga priča

pa 300 maraka

neka je dobar 200
100 baci na ulog
i to je to

300km čeka
100km da na pokrivanje, kvota je 3-4 tad bila reče on

dakle, dobar u oba slučaja 200km, možda i više

Ako sam razumeo ulog 100km, dobitak 300km to je čisto 200 km.
I još 100 km baciti na branjenje, mnogo je kume mnogo je.

Stec, ne baš al si blizu. Neću da se majmunišem da umesto 20, recimo u oba slučaja budem u plusu desetak, nego igram golove da ako da domaćin opet, budem sigurnih 20 + dobitak od branjenja, a ako je munuo gost, vratim pare, dobijem i nekog nebitnog plusa, fazon koju hiljadu, i sačekam možda se desi da favorit pobedi. A najverovatniju stvar igram, jer to najviše očekujem.

Da su u pitanju bruka besne pare, onda bih igrao da se osiguram, sa zero betom ili s čime, zavisi koju sam igru igrao i šta.

Nije baš za očekivati da iznenadi neki pacer, da razbijam dobitak tek tako.

Ne, ulog je sitan. 10ak maraka

mislio sam ulog za branjnje.

Ne Dio ovo za 300 km nisi lepo skontao rekao bih

Ko je shvatio shvatio, boli me kurac. Kome treba mogu da nacrtam sutra lepo, nemam vremena sad.

ma ne mogu se raspravlajti

isti si ko jedan moj drug tvrdoglavi

3 godine mu objašpnjavam, još neće da prihvati

1'0004032 ljudi prihvatilo savjet, samo on nije

vazda se iznerviram
evo i sad
odoh!!

Ma to posle s tim parama šta ćeš je druga priča

Jeste bohore, ali samo kažem... masu ljudi ima koji pogode neki zajeban prelaz, uzmu solidan keš i onda su u fazonu "aj da uložim pola na FK Rykwysrsflaz u gostima protiv FK Slysstvfezsykks"... ako ne idu u baš toliko ludilo onda i dalje igraju previše neozbiljno sa tim parama... ja prvi brate znam da se zajebem.
Danas strefim prelaz u Italiji sjutra gledam da vatam vanredno kolo u turskoj ligi jer sam stoka nezasita

cuj ti da crtaš hahaha

e tačno ćžu se potući večeras u gradu

kvota je 3-4 tad bila reče on

Nije bila 3-4 nego 3 zarez 4

Nisam razumeo onda. (mislim na makaronca da je ulog mali bio)
Onda je ok i braniti ako se cimaš, ali opet ne bih tako branio, već ovo sa golovima. Al to je za redovno stanje, fazon da mi trebaju pare, ili da sam pucao prethodnih dana, išao bih na sigurno 100%.

Al generalno bih išao sa golovima, i toeto.

ma džaba boh
sve sam fino napisao, ali on preformuliše jer je tvrdoglav i nedokaziv
nema rasprave

neka on po svom, mi ćemo po našem

pa kome dobro bude, jebe mi se

pa kako sa golovima majku mu jebem, ako protivnici daju gol i izjednače

kako braniš onda glavni tiket hahahah

jao ne mogu majke mi