Prijava

joj dio, dobar si čoek, ali si tvrdoglav

Pa i da nisam pucao i da mi ne trebaju pare
Čuj ne trebaju kome ne trebaju

Nisam branio i inace ne bih branio da tok utakmice nije bio kakav je bio 0:1 1:1 2:1 2:2 3:2 jebem mu majku mu jebem luda utakmica ko ce ga znati gde ce ici. Da je bilo prvo 0:0 i u 60om 1:0 sto bih branio uopste? Kao sentetjen sinoc sta ga jebem zavrsice posao valjda

Slažem se napokon sa Makaroncem! (za ovo poslednje nek radi ko kako hoće)

Ne preformulišem ništa, neću da branim tako što igram nešto što je skroz nerealno da dođe zato da bih pokrio sve opcije, jer sam milion puta tako bacio pare džabe.

Ovako igram golove i imam šansu da pogodim i glavni tiket i onaj s kojim sam branio.

A da su bruka besne pare (hiljade evra koje pominješ, a koje sad nisu bile u opticaju) branio bih i ja sve mogućnosti, tako što bih pravio ulog takav da dobici budu relativno isti u oba slučaja.

Završili smo priču, najbolje je kako ko hoće.

Seeeti me se kad god džabeeee budeeeš braniooo!

Ja sentetijen odigrao da daje gol jajarski moram priznati al opet pušiona

neću da branim tako što igram nešto što je skroz nerealno da dođe

Da, baš je Roma juče realno došla -.-

Dio onda ne igras golove jer je mizerna kvota nego autsajder next gol pa moze da dodje a favorit posle ipak pobedi. Jer je kvota za autsajder next gol neuporedivo veca nego samo da pada gol slozices se a oba su u igri

Ja inace objasnjavam ovo sto se tice kladze(kao i sve cao tilmo gluperdo hahaah) nego me mrzi da objasnjavam

U Francuskoj vatajte X-eve ili poraze u gostima na PSG. Tu su jake kvote a dosta realno da dođe, možeš kao singl opušteno

ps
Dio onda ne igras golove jer je mizerna kvota nego autsajder next gol pa moze da dodje a favorit posle ipak pobedi. Jer je kvota za autsajder next gol neuporedivo veca nego samo da pada gol slozices se a oba su u igri

logično

Coa tako je x nepokriven

није непокривен за ситуацију за коју он прича, кад домаћин води 1:0.

мислим да дионисију и макаронцу фали једна реченица коју не могу да се сете сад:

КО РАЗУМЕ СХВАТИЋЕ ЏДДДДД

branjenje je za pičke, ponoviću još jednom. ako padneš, pao si jbg, nije prvi put a ni zadnji. a ako braniš i prodješ nije to to, nije gušt

pa kad da autsajdr gol, on automatski izjednacuje i dobijas kes na taj tiket sa golom autsajdera
onda opet moze da prevagne na keca pa i prvobitni tiekt dobijes, a ovako moze da ostane i da samo na ovaj tip pokrivanja uzmes pare.

Ni jedan post nisam stigao da napišem a da izađe kad je trebao mršukurac

hej makaronče, u mrkonjić-gradu
čuvaj mi se da te ne ukradu

Ko igra Romu, tako mu i treba... :))))

pa kako sa golovima majku mu jebem, ako protivnici daju gol i izjednače
kako braniš onda glavni tiket hahahah
jao ne mogu majke mi

Ili nisi čitao šta sam pisao ili me prcaš. Šansa da protivnici daju gol je mala, nije za očekivati, jel tako? Onda ću da gledam da mi dobitak bude što veći na onom što je za očekivati, a ostavljam rezervu za to da protivnici daju gol, da povratim pare i budem u nekom šatro plusu, zato što je to teško za očekivati. Pritom ako daju gol moji, pogađam oba tiketa, a ako daju protivnici opet može da se desi da i moji daju gol i opet pobede i opet oba tiketa dobitna.

A da su hiljade evra u pitanju kao što si spominjao ti, druga bi pesma bila. Ovde pseto da je mene poslušao imao bi dobijen glavni dobitak, ceo i dobitak sa tiketa koji brani, tj. pogođena oba. Da je slušao tebe, umanjen dobitak za 6-7 hiljada jer je kvota 3.4 što je otprilike 20k. Zato što sam sto puta bacio tako tih 6-7 hiljada neću više tako da igram.

Pozz, branite kako vam duša ište. Ali ne serite pls, da je klasično branjenje jedino ispravno i jedino moguće branjenje.