Prijava

Зајебо ме Војтман за један скок, мајмун.

max bet

a ne znam, kazu Karija cuva Beverli koji je navodno jedan od najboljih defanzivaca pa sam igrao Tompsona+, on ide na Hardena a Harden igra odbranu ko ja posle 2 piva..sve to lepo izgleda na papiru al uvek nekako dodje kontra oca mu

Ja znam da Vestbruka jurim plus prvo sledeće kolo taman ga četvorica čuvala. Crnčuga je to, sigurno ljuto što nije u startnoj na olstaru, pa će da se kurči OPASNO.

Durenta ću ja odatle najverovatnije, samo mi trebaju bar još dvojica. A razmatrao sam i keca na hjuston, lepo deluje.

Sinoc sam uzeo preko 10k znaci veceras samo lagano, eto to su moja dva tri predloga, cekam izijema jos i to je to

RUDY GOBERT PREKO
MARVIN WILLIAMS PREKO

Имам неки трип да се често дешава да Кари стане на 20 и нешто, 2, 3, 4, а да Клеј пребаци 20, тако да ћу да испратим ово Скаузерово. Кари - Томпсон +

Shomy23
Sto ti je blutut jebeni uključen, ko to još koristi jbt

Tako mi se multimedija i hendsfri u automobilu povezuju sa telefonom.

Nešto kao tvoja lada karavan što ima krovni gepek za džakove paprike. Xd

Burazer opet danas prošao (kad omane prva on obavezno ode i ponovi isti tiket, i sad ponovio ono što sam kačio (na ovom bilo 5/7) i dodao neke crnce, kamerun ili ko je već igrao danas, izjebao ga samo rkc, ali i ovako je opet dobar), jebe me sad na viberu što stavljam tvente i gent na tiket kad je rekao da ih preskočim. Sutra ujutru vam ostavljam šta je igrao, ili večeras ako mi pošalje.
Za sad znam da će imati fejnord i mančester, a poslao mi neku ludoriju za vikend (koju je naglasio da ne pratim jer je nabacao onako) gde ima tipa totenhem daje 2-3 protiv sitija i tako neke stvari.

Prepisao sam tompsona od skauzera, i šarića, od izijema vilijamsa iz šarlota i gobera, i stavio alt. hendikep na hjuston 7.5 i dvojku na milvoki.

Daj kaci sta odigra buraz za vikend ja samo kaliram kad ne prepisujem.

Koliko je uzeo danas? Jesi slikao tiket?

Majku mu al ga hoće, ne znam čoveka a drag mi xD

Burazer opet danas prošao (kad omane prva on obavezno ode i ponovi isti tiket, i sad ponovio ono što sam kačio (na ovom bilo 5/7) i dodao neke crnce, kamerun ili ko je već igrao danas, izjebao ga samo rkc, ali i ovako je opet dobar), jebe me sad na viberu što stavljam tvente i gent na tiket kad je rekao da ih preskočim. Sutra ujutru vam ostavljam šta je igrao, ili večeras ako mi pošalje.

Brt pa kako on dobar a ja malo dobar kad sam ja od njega prepisao samo bez one koju je puko(her si okacio kad je vec zavrsena)?

Jeleni pobm 2
Medjedi doh 1 5.5
Karlo bombarder Vh2 gemova 4.5
Nadal - Zverev 2.set 10 +

Ma ne slikam ja, dio, šalje mi preko vibera slike one koje vam kačim, nije mi rođeni burazer, pa nisam ja radjard xd

Evo sad gledam, ps, sem što je dodao te afrikance, njemu računaju strazbur kao prolazan par sa kvotom 1 (kao meni u sokeru), pa mu je to u sistemu donelo nekih 5 tiketa sa po 3k, tako nešto mi je ispričao. Kaže ovako: "iako sam pogodio 5, ja sa strazburom imam 5 kombinacija sa po 5 da naplatim, kvota 1 ali svaka kombinacija gde je on - prolazi, manje para ali prolazi, tako da ima 5x3000 plus još 3000 plus bonusi neki". E sad ti mene jebi ako moram ovo da ti razjasnim, jer i ja kapiram kroz maglu.

Uglavnom, povoljna je situacija u sistemu kad se odloži tekma, jer se i kombinacije s njom ipak smatraju dobitnim, naravno, računajući kvotu 1 za tu tekmu.

Pa to sam ti ja napisao na prosloj strani ali mene jebe sto je 5/6 pa imam samo jednu dobitnu kombinaciju

A sutra mi šalje parove za sutra, uz (verovatno) mančester i fejnord, pa ću vam proslediti.

Igram jedan njegov, i jedan na svoju ruku, baš da uporedim da l' je stvarno toliko dobar ili ga sere samo ovih dana.