Prijava

TREVOR BOOKER OUT SEAN KILPATRICK OUT!!!

Ako kažeš sad bogdanović i brukk lopez da ga jebem, zaobilazim.

Nadaj se da je toliko dobar jer ako ga je sralo samo ovih dana a ti nisi hteo da podelis sa nama snosices posledice xD

Sta inace kod kladionice nije vezano za srecu?

ps kapiram da verujes u sebe pa zato gadjas 5+6 ali bolje ubaci jos jednu pa gadjaj 5+6+7 to je samo neko moje misljenje da je lakse pogoditi 5/7 nego 5/6

elem sva ova prica me naterala da se zajebavam sa sistemima i da istrazujem i mogu vam reci da ima tu neke podloge, moze se fino proci ako se ima srece naravno i strpljenja i adekvatne finansijske podloge da se plan isprati bar donekle

Opa opa ti i ja smo katastrofa

GSW - HOU 240.5 + ??? Mnogo majku im jebem

Brt od 5/7 ne mozes ni ulog valjano da vratis a ja ni ne gadjam povrat novca pa mi 5/7 ne treba za kurac

Sad sam hteo da pitam to, koliko je bolje gađati npr. 6+7/7, umesto 5+6+7/7, jer meni tih 500-1000 eventualnog povraćaja ništa ne znači u toj situaciji. Je l' podosta veća maksimala i minimala, mislim, ista uplata, manje kombinacija, jasno je da jeste, samo me zanima koja je razlika otprilike. Mrzi me sad s telefona da se jebavam po sokerovom sajtu i proveravam.

Jebemti da smo ga pratili od početka, ovo bismo bili mi :( (a ne samo nikolas xexe)

http://mondo.rs/a975076/Zabava/Zvezde-i-tracevi/Striptizete-na-poklon.html

Brt lako se racuna to samo podelis kvotu sa brojem kombinacija i puta ulog naravno to ti je maksimala

pretpostavljao sam da ces to odgovoriti poznajuci tvoj kladionicarski opus, sasvim legitiman stav :D

ps kapiram da verujes u sebe pa zato gadjas 5+6 ali bolje ubaci jos jednu pa gadjaj 5+6+7 to je samo neko moje misljenje da je lakse pogoditi 5/7 nego 5/6

Pazi majku mu, ima logike da je lakše pogoditi 5/7 nego 5/6..

e bas to gledam coa evo primera
6+7/7 na 1000
Mogući dobitak od 18932.01
Mogući dobitak do 216964.84

5+6+7/7 na 1000
Mogući dobitak od 1899.14
Mogući dobitak do 116307.07

To je to, ništa mi više ne treba, kad mi izmakne fazon 50k, koji će mi kurac nazad 500-1000 dinara.

Evo za nesto prostije da ne mozgam sada uzmes 2+3/3 i sve kvote 2 ukupna kvota je 8 podelis sa brojem kombinacija 4 znaci maksimala ti je 2xUlog

A 1+2+3/3 je 8 podeljeno sa 7 sto je kerov kurac znaci smanjuje dosta pogotovo u ovim slucajevima kada kvote nisu bar 3

A sracunali ste vec jbg nisam video

Sad sam hteo da pitam to, koliko je bolje gađati npr. 6+7/7, umesto 5+6+7/7, jer meni tih 500-1000 eventualnog povraćaja ništa ne znači u toj situaciji. Je l' podosta veća maksimala i minimala, mislim, ista uplata, manje kombinacija, jasno je da jeste, samo me zanima koja je razlika otprilike. Mrzi me sad s telefona da se jebavam po sokerovom sajtu i proveravam.

Kod 6+7/7 imaš 8 tiketa, ako uzmeš da su sve kvote 2 i uplata 1000, minimum je 8 000, maksimala 72 000. (interesantno je (a i logično), da 7/7 tiket donosi 16 000 od 72, ovi "manji" donose 56 000).

ide ti preko nikolase hou gsw