Prijava

Makabi 2
Baskonija 154.5 -
Burusis 10.5 +
Dekolo 21.5 +
Jankunas 13.5 +
Ajverson 9.5 +
Parahovski 12.5 +

Tomić 11.5 +
Bogdan 13.5 -
Tajus 9.5 +
Voroncevič 9.5 -
Rivers 11.5 -
Rajs 15.5 -

iako ne igram ovo smece samo sam preskrolovao do postova gosn nikolasa i prepisao nekoliko parova i na njih ulozio jedan deo novca zaradjen u nba igrajuci na camuge, vidit cemo

Ne mogu da nadjem tog Jedi Govna u ponudi xd

scousere cekaj ti mene veceras oko pola jedan da im jebemo mamu u NBAju, niko se od evrolige nije najeo hleba pa ni prijatelj mog dede koji je umro skoro nzna se od cega

xaxaxaa

niko se od evrolige nije najeo hleba

treba boldovano (ne vazi za Nikolasa)

bicu tu nego kako

rokam zadnja 2 dana ugl singlove,bolja prica skroz, evo vec sam nanisanio Kerola 10,5+ n e igra Derozan juju

sa koliko igras singlove to ? ja sve dodajem po neku utakmicu da zaokruzim kvotu 2 pa na 1000 zato sam i popusio prekjuce, nekako mi nelagodno 850 dobitak, mada mozda si ti neki bogatas pa stavljas 5k na 5 igraca ?!?

Skauzer igra 4-5 singlova uplate 300-750 dinara cini mi se

a jeste da sam bogatas ne bih se ganjao ovde sa vama..

sad bi podelio skrinshot al me mrzi, ugl evo neko vece stavio 2000 na parkera i po 1500 na jos dvojicu, sinoc cak 6 ali po soma nisam smeo vise jer sam se zaleteo sa tiketima, pao sam samo na hauarda.. jeste jadan je dobitak al bolje tako po 850 kad nisam Nikolas nego da spojim 5kom na tiket i onda dolazim ovde da dzivdzanisem "eh samo me oborio.." ko sto inace radim al planiram da to batalim xd

edit

sad vidjeh, na parkera sam tad zbog info stavio cak 3300 bas sam se protegao momacki, tresao sam se ko prut dok se nije zazelenelo xaxax

haha kad nemam vise, nemam koga da zavrnem za lovu pa da grunem 200e :@

Duvanje lengfordovog kurca u najavi

to scousere!

ja ne znam kako ovi bogatasi gde je tu ushicenje, alal vera bogatasima neka ih u skupim lazima

Lengford za 7 minuta i 17 sekundi u igri bez šuta pa to se ne dešava. A Veselog preskočio, kao može Parahuvski/ovski da ga napuni faulovima, napunim im svima ženski deo familije

Kao da je Boris Dalo ušao u Lengforda

Ne mož da mrdne jebeno

Šta ne može, i ne pokušava da mrdne, učinak za 13 minuta 0 poena, skokova i asistencija, jedna ogromna nula, pa Bjelica bi se u en bi eju stideo ove statistike

Pa jesi se setio pizda ti materina

Tako je životinjo sad se napali

sta je bre zabo i sajt evrolige i sofascore sa poenima igraca koji k ?